„Nové album Janet Robin je zajímavé už jen tím, jak vznikalo. V proslulém osobním studiu Johnnyho Cashe , které je známé například z filmu Walk the Line. Produkoval jej Cashův syn John Carter Cash s přispěním Cashova zvukaře Chucka Turnera a spoluhráčů „muže v černém". Výsledkem však není, jak by se dalo předpokládat, nahrávka s prvky country, ale živelné album písničkářky, která vychází z rockových kořenů," láká na koncert Karla Vlasáková z divadla Stará střelnice.

Na svém kontě má americká umělkyně čtyři alba a v portfoliu mnoho umělců zvučných jmen od Meredith Brooks přes Melissu Etheridge až k legendárním Heart nebo Fleetwood Mac. Janet Robin, se může také pochlubit tím, že byla jedinou ženskou žákyní dnes již zemřelého kytarového mága Randyho Rhoadse od Ozzyho Osbourna.

Pro milovníky filmu a především snímků Quentina Tarantina je jistě zajímavé i to, že Janet byla důležitou součástí poslední tarantinovky The Hateful Eight. Na tři měsíce se totiž stala kytarovou lektorkou herečky Jennifer Jason Leigh, kterou připravovala pro závěrečnou scénu filmu. (kra)