Ze začátku se obecenstvo do tance příliš nehrnulo, sedící návštěvníky ale posléze rozpohybovala rytmická hudba a uvolněná atmosféra, která ke koncertům kapely Gentlemen's Club patří.

Hudebníci zahráli to nejlepší ze své tvorby a potěšili tak stálé fanoušky i nové obdivovatele.

„Koncert byl podle mě parádní. Dokonce lepší než ty minulé, skvěle jsem si zatančila a pobavila se," svěřila se jedna z návštěvnic, studentka Kristýna Zapletalová.

Gentlemen's Club sází na tradici. Oproti minulým představením nepřinesli příliš mnoho nového, ale potěšili publikum oblíbenými songy a roztančenou atmosférou.

Show si očividně užívali i samotní členové, kteří neúnavně hráli, zpívali a pohupovali se v bocích společně se zástupem fanoušků. Sólo na trombon si vystřihl Milan Balody, jemuž se průběh koncertu taky zamlouval.

„Líbilo se mi, že nebylo až tak narváno, což je super. Lidé si mohli zapařit, nemuseli se mačkat a podle mého se koncert povedl," uvedl Balody.

Příliš klidu si kapela neužije.

„V neděli hrajeme v Ostravě s jednou z nejlepších ska kapel v České republice," pokračuje v pátek Balody. Gentlemen's Club se tedy neomezují pouze na hranické publikum a míří i do okolních měst.

Páteční koncert v hranickém Zámeckém klubu měl však bezpochyby úspěch. Osvědčená klasika se kapele Gentlemen's Club vyplatila a fanoušci se určitě můžou těšit na další akci.

Autor: Irena Menšíková