Se svou kapelou vystoupí. ve čtvrtek 26. června ve 20 hodin v Divadle Stará střelnice.

V současné době bydlí Jana Kirschner v Londýně, kde hraje v tamějších klubech. V Londýně také vznikla její nejnovější deska, která nese název Shine.

Hranický koncert je zcela ojedinělý. Právě 26. června bude zpěvačka pracovně na Slovensku a na koncert do Hranic si pouze odskočí. „Jana má obrovský vztah k Hranicím. Ráda se sem vrací i s celou kapelou,“ prozradil Hranickému deníku manažer Jany Kirschner Jozef Šebo.

Jak dále dodal, právě Na Staré střelnici u Václava Vlasáka nazkoušeli desku Pelikán, která byla vydána v roce 2002. „Vždy když jedeme kolem, stavíme se u Vaška Vlasáka. Pamatuji se, že když jsme naposledy koncertovali v Hranicích, tak čeští hokejisté hráli zápas se Švédy,“ zavzpomínal s úsměvem Jozef Šebo.

„S Janou Kirschner, kapelou i Jožkou Šebou jsme velicí a dlouhodobí přátelé. Vloni se u nás Jana zastavila, když vystupovala s kapelou Kabát v Kopřivnici, a řekla, že by tady zase ráda udělala koncert. A vyšlo to,“ uvedl majitel Divadla Staré Střelnice Václav Vlasák.

„V Hranicích se Janě moc líbí. Na to poslední vystoupení u nás ráda vzpomíná, bylo tady podle ní úžasné publikum, takže se na koncert už moc těší,“ dodal Vlasák.