Letos budou na této škole maturovat studenti ze tří studijních oborů. Každá třída, Bezpečnost a právo, Cestovní ruch i Správce informačních systémů, si na úvod připravila krátké sehrané taneční vystoupení. V průběhu večera došlo i na taneční vystoupení skupiny Dynamic Fit Hranice a na představení šermířů. O hudební stránku večera se s přehledem a letitou praxí postarala kapela Gradace.

Při samotném stužkování si ředitel školy Petr Flajšar připravil drobné překvapení pro každého studenta. „Po pravdě řečeno byly přípravy plesu velmi náročné a dokonce se mi na něj ani moc nechtělo jít. Musím ale říct, že nakonec to byl velmi vydařený večer. Pozvala jsem svou rodinu, přítele a nejlepší kamarádky," pochlubila se studentka oboru Bezpečnost a právo Veronika Cibulková.

Na dvaadvacátém ročníku školního plesu zaujala tombola, ve které mezi hlavní ceny patřil dárkový lázeňský poukaz, kufr nářadí a především nablýskané horské kolo. Maturanty po plese čeká ve škole už jen několik týdnů. Jak sami studenti připomněli ve slavnostním projevu, maturita bude náročná a neměla by se podceňovat. (jr)