Bohužel kvůli silnému dešti, který se v úterý odpoledne městem přehnal, se musel program přesunout ze Zámecké zahrady do Zámeckého klubu. Na dobré náladě to však neubralo ani návštěvníkům, ani partě mladých improvizátorů.

V Hranicích se svou improshow vystoupila olomoucká skupina Olivy už počtvrté. „Do Hranic se vracíme moc rádi, je tady skvělá atmosféra a publikum. Je radost vidět, že se lidé na nás vrací a zároveň přichází úplně noví diváci, kteří vidí divadelní improvizaci úplně poprvé. Doufáme, že jsme tady nebyli naposledy,“ uvedla po představení členka souboru Iva Dvořáková.

Hranické kulturní léto pokračuje programem také ve čtvrtek 8. srpna, kdy v Zámecké zahradě zahraje přerovská blues-soulová skupina Mothers Follow Chairs. V neděli 11. srpna se pak můžete těšit na vystoupení vynikajících muzikantů, kteří celý svůj hudební život zasvětili bigbítu a říkají si Alband.

Všechna vystoupení v rámci Hranického kulturního léta začínají v Zámecké zahradě vždy v 18 hodin a vstup je zdarma. V případě špatného počasí se koncerty přesunou do Zámeckého klubu.