Představí se na ní několik DJů z undergroundové scény v Hranic a okolí, které mohli lidé slýchat na soukromých akcích v barech nebo na letních venkovních miniopen-airech.

A co návštěvníky čeká? Deep house okořeněný prvky jazzu, soulu a dubu, to je doména DJ Kunta Kinte, který se dříve soustřeďoval hlavně na reggae a hudbu jamajského původu.

Taneční set, v němž se mísí různé hudební styly od breakbeatu a hiphopu přes drum'n'bass až po house zase předvede DJ Alfalfa, jenž má za sebou i úspěšná vystoupení v klubech v Praze a v Chomutově.

Překvapením může být set DJ Yasawy ze Všechovic, jehož hudební rozpětí je také široké. Můžeme se od něj dočkat jak elektrohouse, tak i downtempa nebo zadumaného dubstepu. Energií pak čiší hraní DJ Zdeny z Horních Těšic. Ten sází hlavně na živější styly jako drum'n'bass nebo breakbeat.

sobota 14. června ve 20 hodin

zábava s romskou skupinou STREET BOYS

Hudební skupina Street boys vznikla v roce 2005 v Hranicích. Kapela nehraje jen klasickou romskou hudbu, ale moderně zpracované písně.

Počátky skupiny Street boys sahají do roku 2004, kdy kapela hrála jen na kytaru a klávesy. V současné době je obsazení kapely Miroslav Karala (kytara), Mario Grundtza (baskytara), Patrik Karala (bicí), Marek Grundza a Lukáš Sivák (klávesy), Mario Sivák (zpěv).

V tomto obsazení vznikla dvě alba - „Kluci z ulice“ (2006) a „Me rodav“ (2007). Obě alba si získala přízeň nejen romského, ale širokého publika. Vstupné 80 korun.

středa 18. června v 18 hodin

SWINGOVÁ TANČÍRNA aneb Swingové taneční

Pravidelně každou třetí středu v měsíci vás tanečníci skupiny Oldies budou seznamovat se základy swingových tanců Charleston, Shag, Balboa a Lindy Hop. V první polovině tanečních probíhá výuka, ve druhé polovině volný tanec.

čtvrtek 26. června v 16 hodin

ODPOLEDNÍ DISKOTÉKA PRO NÁCTILETÉ

Taneční akce k ukončení školního roku. Vstupné 10 korun.