KDY: 3. listopadu od 10 hodin
KDE: kino Hvězda, Přerov
ZA KOLIK: 130 korun

Addamsova rodina - Myslíte, že vaše rodina je divná? Zvažte to. Každá rodina je jiná, ale Addamsova rodina je úplně podivná. Jsou strašidelní. Jsou šílení. A stěhují se do nového domova. Velká zábava začíná.

KDY: 3. listopadu od 15 hodin
KDE: kino Hvězda, Přerov
ZA KOLIK: 130 korun

Zloba: Královna všeho zlého - Přešlo pět let. Královna černé magie Zloba žije spokojeně na čarovných Blatech a její kmotřenka Růženka dospívá. Jejich vzájemný vztah, který se zrodil ze zrady a pomsty, rozkvetl a zkošatěl. Nicméně nenávist mezi lidmi a kouzelnými bytostmi nezmizela. Svatba mezi princem Filipem z království Ulstead a Růženkou ze sousedních Blat je důvodem k radosti, a mnozí doufají ve spojenectví mezi znesvářenými světy. Avšak nečekaný zvrat událostí a setkání s novými mocnými spojenci dostane Růženku a Zlobu na opačné strany Velké války, která podrobí jejich rodinná pouta náročné zkoušce.

KDY: 3. listopadu od 17.30 hodin
KDE: kino Hvězda, Přerov
ZA KOLIK: 60 korun

Panství Downton - Panství Downton, jeden z nejslavnějších televizních seriálů moderní éry, dospěl k velkolepé závěrečné kapitole, která se odehraje v kinech. Stejnojmenný film završuje často neuvěřitelné osudy příslušníků starobylého rodu Crawleyů a jejich služebnictva.

KDY: 3. listopadu od 20 hodin
KDE: kino Hvězda, Přerov
ZA KOLIK: 130 korun

Terminátor: Temný osud - Po dni zúčtování přichází nový den. Linda Hamilton a Arnold Schwarzenegger se vrací ve svých ikonických rolích.