Tomáš Novák koncertuje se svou kapelou Family Pavla Nováka po celé republice.

„Naše představení jsou výběrem ze všech pořadů, které kdy můj otec pro děti udělal. Ať už to byl Zvěřinec, Jak se máme chovat, Tradice a zvyky, Sport a hry, Jak jsme přišli na svět a další,“ uvedl zpěvák Tomáš Novák.

V Hranicích zvládl během úterního dopoledne dvě vystoupení po sobě. První neslo název Sport, druhé se jmenovalo Doktora se nebojíme. Hlavní náplní obou pořadů byly dětské písničky, které zpěvák doprovázel výborným pódiovým projevem.

Líbivé melodie, legrační texty, napodobování nejrůznějších zvířat, to vše bylo během padesátiminutového programu na pódiu k vidění. „Aby se naše pořady dětem líbily co nejvíce, snažíme se je zaujmout nerůznějšími způsoby. Proto naše hraní a zpívání doplňujeme například promítáním nebo hádankami,“ prozradil Tomáš Novák kouzlo, kterým si kapela během programu úspěšně udržuje pozornost malých diváků.

Letos ještě Family Pavla Nováka zůstane věrná svému dosavadnímu programu, ale na příští rok plánuje změnu. „Chystám už scénář pro svůj vlastní pořad,“ svěřil se Deníku Tomáš Novák.

„Opět bude určen především dětem, o programech pro dospělé jsem zatím neuvažoval,“ uzavřel zpěvák, v jehož případě rčení o jablku, které nepadlo daleko od stromu, bezesporu platí.

Kateřina Kapková