Pro diváky si připravili nový pořad s názvem Po plastice pípl, se kterým baví lidi po celé republice už od dubna. O zábavu při scénkách na téma plastické chirurgie nouze rozhodně nebyla.

„Máme rádi humor, navíc už dlouho jsme nikde nebyli. Zkrátka jsme se přišli podívat a pobavit se,“ řekl Pavel Sekanina ze Všechovic, který na večerní show dorazil se svou manželkou.

Na pódium nejprve vstoupil Petr Freund jako kapelník, hned po něm Zdeněk Izer převlečený za Petra Jandu. Pohotově tak oba připomněli prosincový koncert kapely Olympic ve stejných prostorách.

V průběhu téměř dvouhodinového pásma scének nechyběly parodie na známé zpěváky, zpěvačky a televizní pořady. „Tréma už není. Do Hranic nás přilákali pořadatelé už před rokem. Vystupujeme teď opravdu hodně, jen během listopadu máme asi patnáct podobných vystoupení,“ sdělil před představením Zdeněk Izer.

Zajímavé je, jak jednotlivé scénky vznikají. Baviči totiž podle jejich slov nahlásí pořadatelům termín představení a nedostatek času v souvislosti s blížící se premiérou je pak donutí něco vymyslet.

Zdeněk Izer čtenářům Hranického deníku také prozradil, kde bere tolik síly a elánu na svá představení. „Hodně kouřit, chlastat, nespat, to je nejlepší zdroj energie,“ řekl s úsměvem.