„Trojkoncert" vycházejících hvězd slovenské a české hudební scény se uskuteční v pátek 31. srpna od 19 hodin. Součástí akce bude i beseda se všemi zúčastněnými zpěváky. Trio zpěváků spojuje jejich společná cesta do podvědomí hudbymilovných fanoušků. Všichni tři se totiž v minulosti zúčastnili soutěží hledání talentů. Účastí v nejvyšších kolech těchto soutěží ale jejich pěvecká dráha nejenže neskončila, ale trio nadaných zpěváků v současné době slibně rozjíždí své vlastní koncertní i studiové aktivity.

Zpěvák Martin Harich zazářil v tuzemské talentové soutěži stejně jako Kristýna Daňhelová z Uherského Hradiště. Podobnou soutěž má za sebou i Kristýna Šebíková z Brna. Ta vystupuje pod uměleckým pseudonymem Kristie.

„Letos jsem nazpívala novou píseň s názvem Nahoru se zpěvákem Raegem. V současnosti chystám další duet, a to s Martinem Kurcem, který rovněž vystupoval v Superstar," předestřela své plány na nejbližší období Kristýna Šebíková.

Hlavní organizátor koncertu, majitel zámku v Ořechově Alessandro Alagia neponechal nic náhodě, a pro „přespolní" návštěvníky zajistil i nocleh. „Ti náročnější mohou přespat v hradišťském hotelu Maxi. Fanoušci, kteří budou chtít přespat v Ořechově a vezmou si s sebou spací pytel či deku, mohou zdarma přespat v ořechovské tělocvičně," podotkl Alessandro Alagia.