Poprvé vyjížděli na místo útoku v sobotu 24. května hodinu před půlnocí na náměstí Svobody v Přerově.

„Neznámý agresor napadl sedmadvacetiletého muže před barem na náměstí Svobody. Kopal ho do spodní části těla, a když poškozený nasedal do taxíku, tak jej útočník ještě jednou kopl do obličeje,“ popsala přerovská policejní mluvčí Michaela Sedláčková.

Podle jejích slov musel být zraněný převezený do nemocnice, kde po prvotním vyšetření odmítl lékařskou pomoc.

„Pachatel je vysoký asi 180 centimetrů, silnější postavy, má kulatý obličej, krátké vlasy na ježka a byl oblečený do modré teplákové soupravy,“ popsala útočníka mluvčí.

Další případ výtržnictví se stal v neděli odpoledne, kdy neznámí pachatelé nedaleko místní restaurace v ulici Za Mlýnem v Přerově bezdůvodně zkopali 66letého muže.

„Způsobili mu středně těžké poranění s dobou léčení na dva až tři týdny,“ konstatovala mluvčí. Podle jejích slov napadený muž po převozu do nemocnice odmítl hospitalizaci, přestože mu v souvislosti se zraněním hrozí komplikace a porucha vidění.

„V obou případech policisté dosud nezjistili pachatele. Žádáme proto občany, kteří by mohli podat svědeckou výpověď, aby se přihlásili na policii nebo zavolali na linku 158,“ upřesnila Michaela Sedláčková.