Robertu Doleželovi je 34 let, žije na Přerovsku, ale hledá ho Okresní soud Kroměříž. Pátrání po něm policie vyhlásila 29. června. Vypadá na 32 až 35 let, je vysoký 175 až 180 centimetrů, hubené postavy, má zelené oči a krátké hnědé, rovné vlasy. Hlavu má oválnou a zúženou k bradě.

„Další hledanou osobou je dvacetiletý Martin Hudeček, rovněž z okresu Přerov. Má hnědé oči i vlasy, které nosí nakrátko. Jeho obličej je oválný a zúžený k bradě,“ popsala jej přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová s tím, že Okresní soud v Přerově pátrá po muži od 3. září.

Od konce března se před kriminalisty z Přerova ukrývá sedmatřicetiletý Kamil Pačaj z okresu Kroměříž. Vypadá na 37 až 40 let, vysoký je 175 až 180 centimetrů, má krátké, mírně kudrnaté, hnědočerné vlasy, hnědé oči a oválný obličej zúžený k bradě.

Posledním ze čtyřlístku je dvaapadesátiletý Miroslav Řehák z Přerovska. Jeho vzhled odpovídá věku s výškou 175 centimetrů. Hledaný má hnědé oči, středně dlouhé, vlnité, prošedivělé vlasy a obdélníkový tvar hlavy. Zpravidla nosí rezavý knír. Pohřešuje ho Okresní soud Olomouc a to od 4. srpna.

Policisté žádají všechny občany o spolupráci při pátrání po hledaných, zejména je zajímají informace o jejich současném pohybu a pobytu.

„Děkujeme za jakékoliv poskytnuté podněty,“ vzkázala už předem Zajícová a případné svědky odkázala na bezplatnou linku 158 nebo jakoukoliv policejní služebnu. V době od 7 do 15 hodin jsou k dispozici i telefonní čísla 974 778 336, 337.