„Jakékoliv informace přijme každá policejní služebna, lidé mohou kontaktovat bezplatnou linku 158 a v pracovní době, od sedmi do patnácti hodin, lze volat na telefonní číslo 974 778 336,“ řekla tisková mluvčí Územního odboru přerovské policie Miluše Zajícová.

Zdeněk Vašek

(23 let)

Už od 22. září pátrá policie v Přerově po Zdeňku Vaškovi, který v tomto okrese trvale bydlí. Vaškovi je 23 let. Muž je štíhlé postavy, má krátké, rovné a hnědé vlasy. Stejnou má i barvu očí. V levém uchu nosí kovovou náušnici. Mladého muže hledá Okresní soud Olomouc. Podle posledních poznatků by se měl muž pohybovat na Olomoucku.

Zdeněk Vašek
----------
Jaroslav Mojžíšek

(36 let)

Zdánlivé stáří pohřešované osoby je 34–36 let. Tento muž má hnědé oči a hnědočerné, středně dlouhé, vlnité vlasy. Policie po něm pátrá od 26. září letošního roku. Hledá ho také Okresní soud Nový Jičín.

Jaroslav Mojžíšek
----------
Milan Svoboda

(32 let)

Třetímu pohřešovanému muži, který také trvale bydlí v okrese Přerov, je třicet dva let a jeho vzhled odpovídá věku. Muž má hnědé, krátké a rovné vlasy a šedé oči. V pátrání je už od 3. srpna 2011. Hledá ho také Okresní soud v Přerově.

Milan Svoboda
----------