Prvním hledaným je pětatřicetiletý Jaroslav Dohnálek, který má trvalé bydliště v okrese Přerov. Je střední postavy, má krátké, rovné, hnědočerné vlasy a hnědé oči. V pátrání je od jedenáctého srpna a hledá ho Okresní soud v Přerově.

Další osobou je pohřešovaný třiatřicetiletý Daniel Kubeša, rovněž z okresu Přerov. Je střední 185 až 190 centimetrů vysoké postavy. Má modré oči a krátké, hnědé, rovné vlasy. Nosí světle hnědou bradku. V pátrání je rovněž od jedenáctého srpna.

Posledním a zároveň nejmladším, koho policie hledá, je šestnáctiletý Jaroslav Polhoš z Přerovska. Mladík vypadá na sedmnáct až osmnáct let, je hubené 175 centimetrů vysoké postavy. Má hnědé oči a husté černé obočí. Černé vlasy nosí krátké. Obličej má oválný zúžený k bradě. V pátrání je od středy jednatřicátého srpna a hledá ho služba kriminální policie a vyšetřování Přerov.

Policie žádá občany o spolupráci při pátráni po těchto osobách.

„Jakékoliv informace přijme každá policejní služebna nebo je možné kontaktovat bezplatnou linku 158. V pracovní době od sedmi do patnácti hodin je možné volat i na číslo 974 778 336 nebo 337,“ sdělila přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová. (svr)

Jaroslav Dohnálek

Jaroslav Dohnálek

Daniel Kubeša

Daniel Kubeša

Jaroslav Polhoš

Jaroslav Polhoš