Čtyřicetiletý muž, který má trvalé bydliště v Rymicích na Kroměřížsku, byl naposledy spatřen 23. ledna letošního roku.

„Naposledy ho viděl jeho kamarád, se kterým měl být na nákupu v Kojetíně na Přerovsku. Cestou na nádraží se oznamovatel od pohřešovaného na chvíli vzdálil do restaurace „Moštárna“, protože chtěl zjistit, jestli není jeho známý uvnitř. Po návratu před pohostinství už ale svého kamaráda nenašel,“ uvedla přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Muže se prý nedočkal ani po návratu do Rymic, a proto se obrátil na policii. Ta po ztraceném ihned vyhlásila pátrání, které zatím není úspěšné. Podle popisu vypadá hledaný na 40 až 50 let, je vysoký 160 až 165 centimetrů, má střední postavu, oválný obličej, černé, rovné, středně husté vlasy s pěšinkou, česanou od středu mírně doprava. Nosí černý knír a má často černé strniště na tváři.

Měl na sobě fialovou bundu do pasu, modré rifle a kotníkové boty nezjištěné barvy. Místo tkaniček používal do bot provázky. „Policie žádá touto cestou veřejnost o pomoc při pátrání po Antonínu Přikrylovi.

Jakékoliv informace o pohybu pohřešovaného je možné sdělit na bezplatnou telefonní linku 158, případně na telefon 974 778 337 nebo 336,“ uzavřela Zajícová.