ADVENTNÍ KONCERT

Zpěv a hudba se nesly v pátek večer evangelickým kostelem na Šromotově náměstí v Hranicích, kde se konal adventní koncert. Mezi přítomné zavítal také hranický starosta Miroslav Wildner (ODS) – na snímku ve druhé řadě zprava.

 

 

 

VYRÁBĚLI VÁNOČNÍ DEKORACE

Děti i dospělí vyráběli v sobotu v hranickém kroužku netradičních technik adventní věnce, svícny a další vánoční dekorace, kterými pak vyzdobí své příbytky.

 

 

 

 

PRIMÁTOR NALÉVAL POLÉVKU

Stovky lidí zavítaly včera vpodvečer na náměstí T. G. Masaryka v Přerově, aby byli přítomni slavnostnímu rozsvěcení vánočního stromku a vychutnali si tak sváteční atmosféru adventní neděle. Stromek rozsvítil za asistence dětí přerovský primátor Jiří Lajtoch (ČSSD), který se po skončení slavnostní chvíle převlékl do kuchařského a rozléval polévku kolemjdoucím

 

 

ZAČAL ADVENT

Symbolickým rozsvěcením svíce na adventním věnci přivítali včera adventní čas návštěvníci křesťanského kulturního a vzdělávacího centra Sonus v Palackého ulici v Přerově. Svíci na adventním věnci rozsvítil ředitel křesťanské televize Leoš Ryška.

 

 

 

 

VŮNĚ PUNČE A MEDOVINY

Předvánoční atmosférou dýchá od včerejška náměstí T. G. Masaryka v Přerově, kde se jako každý rok otevřely dřevěné stánky a začal vánoční jarmark. Stánky, ve kterých se prodává punč, medovina či tradiční vánoční ozdoby, se hned první den po svém otevření setkaly s velkým zájmem obyvatel města. Kouzlo adventní neděle umocnilo v podvečer také slavnostní rozsvícení vánočního stromku na náměstí, které potěšilo hlavně nejmenší návštěvníky.

 

 

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika