Už příští sobotu 11. června se řeka Bečva a park Sady Čs. legií stanou místem plným sportu, zábavy a tradičních i netradičních atrakcí.

„Pro všechny příchozí bude připraveno mraky zábavy, kdy namátkou zmíníme: paddleboardy, nafukovací atrakce na vodě, rybolov, projížďky na loďkách, dračí loď, motorový člun, lukostřelba, lanové překážky, lanovka, stavění věže z pivních bedýnek, klokaní boty, golfové odpaly, pro děti skákací hrad, malování na obličej, ukázka zásahu hranických hasičů, dakarový speciál a další a další," informovala ředitelka Hranické rozvojové agentury Michaela Škrobánková.

Od 10 hodin bude park a jeho okolí skutečně žít a všichni příchozí si přijdou na své.

Organizátoři doporučují přijít ve sportovním oblečení a pro ty, kteří chtějí vyzkoušet i ty vodní atrakce možná i něco na převlečení…

Vyhlášení výsledků soutěže Do práce na kole, do které se město Hranice zapojilo již druhým rokem, je na programu v 15.30 hodin. A zájem mezi firmami oproti loňsku podle pořadatelů vzrostl.

„Motivace zaměstnanců k tomu, aby pro cesty do práce používali buď bicykl, koloběžku, skateboard nebo vlastní nohy byla v letošním roce asi větší, protože do soutěže se zapojilo přes 60 účastníků. Jsme velmi zvědaví, kdo bude oním vítězem," přemítá Michaela Škrobánková.

Sobotní den završí koncerty dvou hudebních těles z regionu.

O večerní zábavu se postará skupina Neřeš a oblíbená hranická ska úderka Gentlemens' Club, kteří svou produkci začnou zhruba v 16.30 hodin přímo v altánu uprostřed parku.

David Král