Oslavy svaté Anny započnou v Drahotuších již v pátek představením místního divadelního spolku Tyl. Od devatenácti hodin v sále u Jelena.

V sobotu už zaplní drahotušské ulice dobové stánky s nejrozmanitějším zbožím. Připravena bude mlynářská dílna s mletím obilí, tisk pamětních listů či tkalcovský stav. Dostaví se také košikář nebo hrnčíř a k dispozici bude i dětský dřevěný kolotoč.

Děti si přijdou na své také u loutkového představení, které je naplánováno na šestnáct hodin. O dvě hodiny později už se přiřítí hranická stálice Gentleman´s Club se svým energickým setem. K radosti všech gurmánů nebude chybět ani oblíbená soutěž O nejlepší hodový koláč.

Večer už se ale pozornost z náměstí a okolí kostela přesune do areálu fotbalového hřiště, kde od dvaceti hodin odstartuje tradiční Anenská zábava. O hudební doprovod se tentokrát postará skupina Lexaband.

Na zajímavý program se ale mohou lidé těšit i v neděli. Od patnácti hodin budou moci zhlédnout jezdecké představení Voják a jeho kůň a od půl čtvrté už zahraje k poslechu a k tanci Cimbálová muzika Zbyňka Hrdličky s primáškou Ludmilou Hrdličkovou. 

Ilustrační foto.
Dobročinný fotbalový turnaj Uher Street Cup nabídne desítky zápasů
Tomáš Vejmola alias Tomík na cestách se vydal na dobrodružnou cestu a z Thajska jede zpátky do Hranic s vozítkem tuk-tuk.
Tomík se vrací domů!