Kromě názoru na krach jedné z nejmladších velkých firem v Hranicích chtěl znát Deník i jejich obecné stanovisko k propouštění v regionu.

Jindřiška Stoklasová

33 let, Hranice

Je krize, takže se propouští všude. Určitě je to pro mnoho lidí stresující. Jámámteď naštěstí úplně jiné starosti, protože odcházím na mateřskou dovolenou. Osobně z krize strach nemám. Myslím si, že péče o matky na mateřské je teď lepší než dřív. Ale těch lidí, co přišli o práci, je mi moc líto.

Jana Rašová

52 let, Hranice

Je to škoda. Hlavně pro ty zaměstnance. Manžel kdysi v Multidisplayi pracoval, ale před třemi lety sám podal výpověď. Už tehdy tam totiž byla dost nejistá situace. Já se propouštění nebojím. V ordinaci jsme s paní doktorkou jen samy dvě, takže nepředpokládám, že bych měla o své místo přijít.

Jaroslav Vaňous

39 let, Dolní Nětčice

Dalo se čekat, že to tak skončí. Ale propouští se všude. Já jsem teď také přišel o práci. Nevím, jestli najdu nové místo. Jsem propuštěný čerstvě, ještě jsem se ani nestihl zaevidovat na úřadě práce. Ale podle toho, co jsem slyšel, tak to s nabídkou volných míst moc růžově nevypadá.

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

Multidisplay definitivně padl

Pavel Remeň: Úřad práce konec hranické firmy očekával