Hranická „skáčková“ stálice se představí v 18 hodin.

Přibližně od půl deváté pak spustí svůj set hlavní hvězda večera. Anna K. se do prostor Staré střelnice vrátí zhruba po roce.

Oslava dvaceti let zdejší Charity ale nebude zdaleka jen o hudbě.

„Celá akce začíná již v 17 hodin a po celou dobu jsou připraveny aktivity pro děti i dospělé, například tvořivé dílničky Denního centra Archa nebo Nízkoprahového zařízení Fénix. Formou výstavy bude také prezentována historie naší organizace,“ prozradila pastorační asistentka Charity Hranice Radka Andrýsková.

Návštěvníci budou mít možnost vytvořit si či zakoupit upomínkové předměty, nebo si zdarma nechat změřit krevní tlak a glykémii.

„Součástí benefiční akce je také prezentace Dobrovolného sdružení stomiků České Ilco a prezentace firmy GardenTechnik ŠOBORA, oficiálního distributora elektrických vozíků pro seniory a lidi se zdravotním omezením,“ řekla dále Radka Andrýsková.

Vstupenky na benefiční akci je možné zakoupit v Turistickém infocentru na zámku, v Divadle Stará střelnice nebo online na ticketstream.cz. Výtěžek poputuje na podporu klientů a pacientů Charity Hranice.

Benefiční koncert ale není jedinou akcí, kterou si Charita ke svému výročí připravila. S její historií se budou moci zájemci seznámit také na výstavě v Galerii M+M, která potrvá od pondělí 26. srpna do pátku 6. září.