Na Hranicku se ke společnému zpívání sejdou lidé na více než desíti místech (viz. níže).

Přímo v Hranicích se ve středu 11. prosince bude již tradičně hromadně koledovat na Masarykově náměstí. Udávat tóny tam bude Hranický dětský pěvecký sbor.

Ilustrační foto
Hledá se NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ STROM v kraji. Přihlašte ten váš!

Kde se bude na Hranicku společně koledovat

středa 11. 12. 2019 v 18:00 

Hranice - Masarykovo náměstí 
Drahotuše
Milenov
Hrabůvka
Klokočí
Bělotín
Hustopeče nad Bečvou
Skalička
Zámrsky
Horní Těšice
Oprostovice

Mapu se všemi místy najdete ZDE

MINUTA TICHA S ohledem na včerejší tragédii v Ostravě chceme vyzvat všechny z vás, kteří si s námi přijdete zazpívat koledy, abyste spolu s námi aspoň okamžikem ticha uctili památku obětí v ostravské nemocnici. Připojte se k nám a pošleme před samotným zpíváním tichou podporu všem, kterých se dotkla tragédie v Moravskoslezském kraji. 

Připojil se i Řím či Madrid

V loňském roce se koledy zpívaly na více než osmi stech místech v naší vlasti, ale i v několika městech v zahraničí. Připojili se například Češi žijící v Římě, Instanbulu, Mnichovu nebo v Madridu. Celkově si tak s Deníkem zazpívalo koledy ve stejný moment přes 130 tisíc lidí. V Olomouckém kraji jsou i letos přihlášeny desítky míst.

„Česko zpívá koledy je největší spontánní vánoční akce v naší republice. Letos se ve všech krajích naší země koná už podeváté. Pořádá ji Deník z vydavatelství Vltava Labe Media. Na náměstích, na návsích i na řadě jiných míst se opět sejdou tisíce lidí, aby si společně zazpívali koledy,“ říká Roman Gallo, ředitel redakcí Deníku.