Ta se do podvědomí českého publika zapsala v osmdesátých letech divadelním představením Šašek a královna, kde excelovala vedle svého tehdejšího manžela Bolka Polívky.

Do Hranic zavítá v doprovodu saxofonisty Štěpána Markoviče, kontrabasisty a hranického rodáka Matěje Černého a klavíristy Ondřeje Kabrny.

Svými vlastními písněmi, ale také tradičními francouzskými šansony okouzlí publikum v neděli 20. prosince od 19 hodin v Divadle Staré střelnice.

Koncert pořádá Kiwanis Club Hranice ve spolupráci s Divadlem Stará střelnice u příležitosti desátého výročí svého založení.

Výtěžek z koncertu věnuje Chantal Poullain pořadatelům festivalu Letiště 2015, který v srpnu tohoto roku postihla ničivá vichřice. Vstupenky jsou již v předprodeji­. 

Chantal Poullainhostovala v mnoha divadlech, například Klicperově divadle v Hradci Králové, Národním divadle nebo v Divadle Bez zábradlí. Nyní působí v pražském Divadle Ungelt.
Je zakladatelkou a prezidentkou nadace Archa Chantal, která pomáhá zlepšovat prostředí v dětských nemocnicích a léčebnách formou oprav a rekonstrukcí.
S Bolkem Polívkou má šestadvacetiletého syna Vladimíra. Původně bydlela v Brně, nyní žije v Praze.