Vystupovat bude ve středu 25., čtvrtek 26.,pátek 27. i sobotu 28. červnaod 17 hodin, v neděli pak od 14 hodin. Pokladna bude otevřena od šestnácti hodin u cirkusu.

V unikátním programu představí to, co jiné světové cirkusy nemají, například mluvícího koně Cesara. A jak to ve skutečnosti s Cesarem je? Mluví doopravdy?

„Je to sice ve svých dvaadvaceti letech dědeček, ale skutečně mluví. No, vlastně je to tak. Podívejte se, i Karel Gott a Helena Vondráčková zpívají na playback, a tak je to i u našeho Ceasara. Na mluvené slovo dokonale otvírá pysky, že to vypadá, jakoby skutečně mluvil,“ poodhaluje roušku tajemství jednoho z čísel programu spolumajitel cirkusu Karel Berousek.

Vyhlášení medvědi Nejznámějším číslem cirkusu rodu Berousků jsou ale medvědi. Ferdinand Berousek společně se svými syny vystupoval kdysi ve slavném filmu Šest medvědů s Cibulkou.

„Bylo to před devětatřiceti lety a medvědi, kteří ve filmu vystupovali, jsou už na pravdě boží,“ vysvětluje dále ředitel cirkusu Karel Berousek.

Cirkus Berousek se může chlubit také řadou úspěchů na mezinárodním poli. Pod vedením Karla Berouska získala drezura medvědů už v roce 1981 nejvyšší vyznamenání na Super show v japonském Tokiu. Často účinkovali také ve Spojených státech amerických i na mnoha dalších místech.