Co se však období Vánoc týče, tam místní club evidentně zůstává věrný tradicím. I v letošním roce se tak mohou v závěru roku všichni těšit na oblíbenou Štěpánskou zábavu nebo ABBA retro show.

Boží hod by se měl ještě trávit v poklidu s rodinou. Druhý svátek vánoční už ale vybízí k nějaké té akci v terénu.

Tradiční Štěpánská zábava v City clubu slibuje na čtvrtek 26. prosince noc plnou českých a slovenských hitů napříč desetiletími. Hrát a zpívat se totiž bude podle not ostřílené zábavové jistoty, kapely Gradace.

Za téměř čtyřicet let působení na scéně odehrála skupina více než tisíc vystoupení a do svého repertoáru zařadila okolo 750 skladeb. I na Štěpána tak bude určitě z čeho vybírat.

Pusto prázdno ale v City clubu rozhodně nehrozí ani v období mezi svátky a Silvestrem. Už v sobotu 28. prosince, rovněž od 20 hodin, odstartuje speciální večírek pro všechny milovníky retra.

„Pozvání přijala hranická skupina ABBA revival. Tato čtveřice je známá nejen svými precizními pěveckými výkony, ale také snahou o zapojení publika do společné zábavy. Čeká nás tak show plná pozitivní energie s cílem dobře naladit a pobavit publikum,“ je přesvědčen manažer provozu City clubu Hranice, Daniel Vozák.

O vyplnění času mezi jednotlivými vystoupeními kapely se pak postará Dj Aleš Brůna z radia Helax, který nabídne prověřené hity let sedmdesátých, osmdesátých a devadesátých.