„Na akci jsme přijeli pozdě, protože můj manžel musel být ještě v práci, takže jsme toho z programu moc nestihli. Když jsme do Tovačova konečně dorazili, moje malé děti mě okamžitě táhly k nafukovacímu modlu s výherními papírky,“ vzpomíná na průběh akce šťastná majitelka vozu Škoda Fabia Lenka Lasovská, která ve výhru ani nedoufala.

Předplatili si náš Deník
V rámci celé akce Den s Deníkem se Lenka Lasovská se svým manželem rozhodli, že si předplatí Přerovský deník.
„Já jsem si sice v pátek Nové Přerovsko kupovala, ale nebylo to pravidelně. Až v Tovačově jsme si nechali zařídit předplatné,“ řekla Lenka Lasovská.

Díky Deníku má informace z regionu
Výherkyni se nejvíc na Přerovském deníku líbí, že má díky němu podrobné informace o dění ve svém regionu. Kromě toho se ji v novinách zamlouvá rubrika Takoví jsme byli, do které čtenáři Deníku posílají staré fotografie ze svých soukromých archivů.

„Zajímá mě také, kolik se u nás narodilo miminek,“ doplnila maminka tříletého syna Šimona a jedenáctiměsíční dcerky Veroniky. Kvůli jejich živelnosti mnohdy noviny nestihne přečíst ani do konce.

Podle svých slov by na novinách nic neměnila a žádná jiná rubrika jí v nich také nechybí. „Já jsem maximálně spokojená a můj manžel, který čte hlavně sport, taky,“ uvedla Lasovská.