Například při jedné z písniček, které nejlepší český zpěvák zazpíval, vtrhla na pódium jeho vášnivá fanynka a chtěla si po jeho boku zatancovat. To se jí na chvíli podařilo, vzápětí ji však odvedla ochranka.

„Měl jsem skvělou společnici, škoda že jste ji odvedli,“ reagoval po písničce Karel Gott.

Desítky fanoušků se po skončení programu nevydaly ven, aby zhlédly ohňostroj, ale do zákulisí. Cíl byl jediný, získat Gottův podpis, což se nakonec některým povedlo.

Organizátoři programu pak ale halu vyklidili a všichni museli čekat venku. Jako první se u zadního vchodu do haly na přerovském výstavišti objevila moderátorka a zpěvačka Gábina Partyšová-Koktová. Zájemcům rozdávala své fotky s podpisem, došlo i na společné fotky.

„Byli tady skvělí lidi, děti, byla jsem strašně nadšená. V Přerově jsem zazpívala už po několikáté,“ uvedla exkluzívně pro Deník Gábina Partyšová - Koktová, zpěvačka a moderátorka, která celým hvězdným večerem provázela.

„Přerov mám ráda,“ dodala zpěvačka, která před deseti lety natáčela v Přerově svůj videoklip.

Fanoušci pak mohli obdivovat automobil značky Lexus Karla Gotta v hodnotě několika milionů korun. Jak prozradil zvědavcům jeden člen Gottova týmu, tento vůz jezdí do rychlosti 50 kilometrů v hodině na elektrický pohon, teprve při překročení této rychlosti se zapíná benzínový pohon. Tím šetří životní prostředí zejména ve městech, kde je zplodin s dopravního ruchu příliš.

Nejprve se očekávalo, že Karel Gott přijde ke svému vozu ven. Hrozilo ovšem nebezpečí, že by se na něj vrhly nedočkavé fanynky, mezi kterými nechyběla blondýna, která při představení vtrhla na pódium. „Já jsem tady na výstavišti na Gotťákovi,“ telefonovala mobilem svým známým.

Jiná žena přišla, rozběhla se a pokoušela se vniknout dovnitř haly. „Pusťte mě tam, nebo budu vraždit,“ vyhrožovala členům ochranky.

Ani to jí ale nepomohlo. Pro mistra české pop music jeho Lexus přijel neslyšně přímo do haly, odkud po chvíli odjel do nočních přerovských ulic.