Po slavnostním zahájení akce na kolonádě sanatoria Bečva dostala krátce před desátou slovo folková skupina Camerata. V lázních vystupuje pravidelně a také tentokrát potěšila nejedno srdce. Vždy právě jemu byl celý víkendový svátek v Teplicích nad Bečvou věnován.

K poslechu příjemné folkové muziky mohli návštěvníci využít posezení na terase restaurace. Někteří se však raději procházeli mezi stánky, které nabízely například jarmareční zboží, tělu i duši prospěšné produkty a chutné občerstvení.

Postupně se k prodejním i osvětovým lázeňským stánkům přidávaly další atrakce. Pro děti vyrostl na druhém břehu řeky nafukovací hrad, zapřáhly se poníci a odstartovala přehlídka leteckých modelů. Lákavou atrakcí byl nejen pro ně výletní autovláček, který zajišťoval dopravu z Teplic do Hranic.

Na pódiu mezitím Cameratu vystřídal olomoucký dixieland HB Band. Z opačné strany lázeňského areálu se jen o několik minut později ozval zcela jiný, bublavý zvuk. Patřil nablýskaným jednostopým strojům, které vyrazily na spanilou jízdu. Motorkáři z klubu Harley Davidson pořádali totiž o víkendu v Hranicích Poslední míli, aby oficiálně zavřeli svoji letošní sezonu.

Od čtrnácti hodin zbystřili všichni ti, kteří se už nemohli dočkat zpěváka Ládi Kerndla, jež je občas nazýván českým Frankem Sinatrou. Jeho nezaměnitelný hlas se lázněmi nesl celou hodinu a pak se opět chopili svých nástrojů členové HB Bandu. Ti uvolnili na terase místo až klaunu Hopsalínovi, jež dětem přivezl kromě svého barevného kostýmu i spoustu pěkných písniček.