O ten se zde starali celé odpoledne Santovi pomocníci. Nákupem drobných dárečků mohli návštěvníci finančně přispět na dobročinnou organizaci a potěšit tak děti bez domova. Výtěžek z prodeje z akce Coca-Cola v Hranicích putoval dětem z místního dětského domova.

Ještě ale před samotným příjezdem kamionu si děti i dospělí mohli na mikrofon zarecitovat i zazpívat. Kamion však již netrpělivě vyhlížely jak samotné děti, tak i dospělí.

„Strašně se na něho těšíme. V televizi to vypadá nádherně, to osvětlení a ta doprovodná hudba, jsem zvědavá, jestli to tak bude i ve skutečnosti,“ neskrývala vzrušení třiatřicetiletá Ivana, která na náměstí přišla se svou čtyřletou dcerou a sedmiletým synem.

Na náměstí dojel vánoční kamion Coca-Cola za doprovodu písničky Vánoce jsou tady přesně v půl páté a v okamžiku byl v doslova obležení. Jeho prvními návštěvníky byly děti z hranického dětského domova, které před stovkami lidí zazpívaly vánoční koledy. Poté už se v sáňkách Santy střídala jedna ratolest za druhou.