Oblíbená skupina využila nastalou situaci k nastartování tvůrčího procesu. „Jsme rádi, že po letech půstu vydáváme s ročním odstupem další EP. Na Skvělé a snadné teď navazuje Poslední zhasne,“ prozradil hráč na trombon a člen kapely Filip Žerávek.

Z nového EP zatím Gentlemeni do světa vypustili dva songy. Fanoušci si je mohou poslechnout na youtube, nebo na facebooku kapely.

Gentlemen's Club - Poslední zhasne

Zdroj: Youtube

Gentlemen's Club - Až

Zdroj: Youtube

„Titulní skladba Poslední zhasne vznikla úplně celá během karantény, takže nebylo možné ji prověřit před publikem. Doufáme tak, že si své příznivce získá nejpozději na koncertech v průběhu letošního roku,“ vyhlíží Filip optimisticky následující měsíce.

Na druhé novince, která nese název Až, pracovala skupina delší dobu. Až na podzim pro tuto píseň konečně našla ten nejslušivější zvuk.

„Zajímavostí je, že se náš saxofonista Honza Fraňo chopil kromě tenorového saxofonu také saxofonu barytonového. Písně tím získaly nový rozměr. Za zmínku určitě stojí také ženské vokály v podání Marušky Zichové, která si u nás zahostovala,“ popsal mladý pozounista.

A co by Filip Žerávek příznivcům hranické kapely ještě vzkázal? „Prosíme všechny fanoušky, aby sledovali náš facebookový profil a webové stránky, kde se snad brzy začnou objevovat plánované koncerty,“ uzavřel Filip.

Tak na viděnou na koncertech!