„Když jsem viděla, kolik sympatických hasiček se spolu se mnou dostalo do semifinále, tak jsem s tím nepočítala. Jde ale vidět, že mám kolem sebe spoustu skvělých kamarádů a známých, kteří mě svými hlasy podpořili,“ řekla Veronika ke svému postupu.

Do této soutěže se přihlásila sama.

„Chtěla jsem vyzkoušet, co taková soutěž obnáší, poznat nové lidi a pokusit se získat pro náš sbor finanční výhru, kterou bychom určitě využili, ať už by to byla jakákoliv částka,“ řekla Veronika. Vítězka získá pro svůj sbor šek na třicet tisíc korun.

Soutěž pro Veroniku začala na konci května castingem, na kterém porotci v čele s Lubošem Bojanovským vybrali dvacítku semifinálových dívek. Dvanáct z nich poslali do finále lidé svým hlasováním přes internet a SMS zprávy.

„Teď mě čeká spousta důležitých věcí. Musím si především perfektně vymyslet volnou disciplínu. Návrh už mám, ale zatím si to nechám pro sebe,“ dodala Veronika.

Veronika Biskupová se dostala mezi dvanáct nejkrásnějších hasiček z České republiky a bude 15. října bude bojovat o titul nejvyšší, tedy Miss hasička 2011

Na začátku října ji čeká ještě soustředění v Říčanech, na kterém finalistky budou nacvičovat choreografii, volnou disciplinu a správnou chůzi. „Kromě toho nás budou učit správně mluvit a komunikovat s médii. Samozřejmě si také budeme zkoušet šaty na galavečer, který se bude konat v Praze,“ vysvětlila Veronika.

Dvanáct finalistek bude bojovat o titul nejkrásnější hasičky 15. října na velkém soutěžním finále v pražském hotelu Top. Večerem bude provázet Libor Bouček spolu s Danielou Písařovicovou.

Veronika Biskupová se dostala mezi dvanáct nejkrásnějších hasiček z České republiky a bude 15. října bude bojovat o titul nejvyšší, tedy Miss hasička 2011

Lidé mohou Veroniku podpořit už teď v boji o titul Miss sympatie a Miss Facebook, a to prostřednictvím SMS zpráv a hlasováním na facebooku. Na galavečeru bude zvolena ještě Miss publikum hasička.

PETRA ANDRÝSKOVÁ