Organizátoři nehledají pouze dívky, ale také talentované studenty.

Ti nejlepší pak vystoupí stejně jako vloni na závěrečném galavečeru, který se uskuteční 20. března v prostorách Regionálního centra Olomouc.

Projekt je zajímavý také tím, že se na jeho organizaci aktivně podílejí studenti zejména technických oborů, bez jejichž dovedností by byl projekt jen stěží realizován.

Iniciativa po tuto soutěž vzešla ze strany studentů na začátku školního roku 2013.

Ve spolupráci s modelingovou agenturou Frankly models a produkční agenturou RPSC ideas dostal konkrétní obrysy a může se pyšnit již prvním úspěšně realizovaným ročníkem. Ten zanechal pozitivní ohlasy nejen mezi veřejností, ale i samotnými finalistkami.

Studentky středních škol na území Olomouckého kraje tak nemusejí váhat a mohou se do soutěže zapojit. Musí však pamatovat také na přípravu volné disciplíny, kterou předvedou již na castingu 5. prosince v Olomouci.

Bližší informace zájemkyně naleznou na webu soutěže Miss OK 2015.

Vítězka jako modelka pro Beatu Rajskou

Gabriela Franková, nejkrásnější žena ČR pro rok 2014 a spoluorganizátorka soutěže tak plní své slovo a naplno rozjela druhý ročník projektu.

„Jsem ráda, že se první ročník setkal s tak pozitivními ohlasy. I to byl důvod, že v projektu pokračujeme a chceme z něj udělat nejzajímavější projekt svého druhu. Mnoho finalistek na soutěž navázalo a rozvíjejí svou modelingovou karieru. Vítězka prvního ročníku Alžběta Krovová dokonce půjde na přehlídce Beaty Rajské v Olomouci. Věřím, že tohle může být pro slečny velkou motivací."

Svou zajímavostí a kulturním přesahem si akce vysloužila záštitu Olomouckého kraje, statutárního města Olomouce a OŠMT (odboru školství mládeže a tělovýchovy Olomouckého kraje).

Generálními partnery pro tento ročník jsou Moravská vysoká škola a Tesco SW a.s.

Tímto chceme pozvat studentky středních škol, ať se přihlásí do soutěže a věříme, že se co nejvíce zájemkyň pokusí „utkat" o prestižní titul Miss středních škol Olomouckého kraje a nastartují tak svou budoucí kariéru.