Šestnáctý ročník festivalu Rock Drey Fest, na kterém se představí celkem osm revivalových kapel, se uskuteční 26. srpna od 14 hodin odpoledne.

„Festival zahájí ve 14 hodin Whitesnake revival, který představí nejlepší songy této anglické kapely. O čtvrt na čtyři pak přinese arménskou melodiku a metalovou energii českobudějovický System of a Down revival, následovaný výborným Iron Maiden revival,“ prozradil k programu pořadatel akce Václav Dreiseitl. 

I letos na festivalu vystoupí Waťák – kapela, hrající hity „Kabátů“. Na megascéně se představí mimo jiné i Sepultura revival. Brazilské metalové rytmy pak vystřídá nejmodernější metal v podání Within Tempation revival, s neskutečně zvládnutými trojhlasy, díky tomu, že vystupují se dvěma zpěvačkami, které navíc podporují mužské backing vokály.

„Pravé metalové peklo, plné ohně pak po o půl desáté rozpoutá Rammstein revival, po kterém zakončí festival skvělá show maskovaných Slipknot revival,“ doplnil pořadatel.

V areálu hranického letního kina budou připraveny kromě stánků s pivem a bohatým občerstvením, stany a přístřešky proti případném dešti, a to pro více jak sedm set návštěvníků. 

Příští týden soutěž o lístky