Pobyt je zajištěn v překrásném prostředí Beskyd v katastru obce Horní Bečva v Penzionu u pláže. Na svah děti vyrazí do ski areálu Rališka a Sachova studánka.

Děti budou lyžovat v lyžařském středisku s několika vleky a umělým zasněžováním. Cena 6990 korun zahrnuje dopravu, ubytování, plnou penzi včetně pitného režimu, ski pasy a ski bus. „Součástí sportovního programu bude pro zájemce i seznámení s jízdou na snowbladech. Večery budou děti trávit soutěžemi, hrami nebo diskotékou. V rámci rekreace se počítá i s návštěvou bazénu, ale zatím neslibujeme,“ přiblížila ředitelka Domečku Blanka Šturalová.

Přihlášky do 20. ledna

V případě zájmu  neváhejte a včas si zarezervujte místo. Přihlásit se můžete na webových stránkách v klientském centru DDM Hranice. „Vyplněnou přihlášku se zálohou 3500 korun je nutno odevzdat v DDM nejpozději do 20. ledna a doplatek uhradit do 27. ledna. Součástí přihlášky je potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte – vyjádření lékaře,“ informovala ředitelka DDM Hranice.

V případě odhlášení dítěte sedm dní a méně před zahájením tábora a nezajištěním náhrady  bude účtován storno poplatek. Akce se uskuteční pouze při minimálním počtu 10 účastníků. „Podmínkou účasti na lyžařském táboře je seřízené lyžařské vybavení a helma,“ doplnila na závěr Blanka Šturalová s tím, že informace získají zájemci v DDM osobně denně 8 do 17 hodin a také na telefonu 606 606 280.