„Dnes se koná první ročník akce Svatební den. Pro místo konání jsme si vybrali zdejší Jugo klub, protože jeho prostory jsou pro podobné akce vyhovující,“ uvedla jedna z pořadatelek Marcela Šímová.

Svatební den byl možností i pro firmy, které mají se svatbami co do činění, k vlastní prezentaci.

K vidění zde byly sladkosti od cukrářů včetně velkých svatebních dortů.

„Návštěvníci u nás také uvidí například katalogy svatebních šatů, šperky ze zlatnictví nebo víno,“ doplnila Marcela Šímová. Ani to ovšem nebylo vše.

Všichni, kdo dorazili do Jugo klubu, mohli vidět, jak se vyrábí video ze svatby nebo jak se připravuje líčení a účes nevěsty. Samozřejmostí bylo, že kdo měl zájem, mohl se nejen nechat namalovat, ale nechat si i upravit vlasy.

„Jde o docela zajímavou akci. Jsou to profesionálky a proto jsem se klidně nalíčit nechala,“ řekla jedna z návštěvnic Andrea Černochová. Odpolední program se už zaměřil zejména na přehlídku svatebních šatů, ve kterých se po parketách procházely štíhlé modelky. Modní přehlídka byla prokládána i tanečním a hudebním programem.

„Odpoledne by měl vystoupit i Tomáš Jurenka ze Superstar. Akorát mám informaci, že je trochu nemocný, tak snad od něj alespoň jednu písničku uslyšíme,“ poznamenala Marcela Šímová. V dalších hodinách mohli všichni návštěvníci vidět i vystoupení mažoretek, břišních tanečnic a jedna z modelek zatancovala swing. (zem)

Hranický deník|Propagujte i svojí stránku