Hučín se odhodlal ke svéráznému kroku a zveřejnil soukromou adresu Jana Prince. Princovi lidé měli pomáhat policii při objasňování žhářské kauzy Vítkov.

Hučínův článek okamžitě převzali lidé z neonacistického Národního odporu a umístili ho na své webové stránky. „Je to malér,“ uvedl mluvčí BIS Jan Šubert pro deník Právo, který tuto informaci přinesl jako první.

„Je to hrubý zásah do soukromí. O to hrubější, že jde o člověka, který dvacet let pracoval pro bezpečnost státu. Určité riziko tím samozřejmě vzniká. Služba se ale umí o bezpečnost svých lidí postarat a učinit kroky k jejich ochraně,“ dodal.

Hučín svůj krok nepovažuje za ničím zajímavý. „Ředitel BIS není žádný operativec a jeho adresu zná široký okruh lidí. Pokud vím, byla tato adresa na mých stránkách zveřejněna už před dvěma lety a tehdy se nic nedělo. Domnívám se, že se v tuto chvíli jedná o čistě účelovou záležitost – příští úterý 8. září mám totiž soud v Ostravě s chartistou a bývalým ministrem vnitra Tomášem Hradílkem, takže asi chtějí ztížit mou situaci,“ řekl Hučín.