Pestrý celodenní program začíná v 9.30 hodin a v jeho dopolední části se představí hudební skupina RK Band s nabídkou populárních písniček všech žánrů a taneční skupiny Minioldies a Kateřinky.

V odpoledních hodinách přivítají představitelé společnosti Lázně Teplice nad Bečvou hejtmana Olomouckého kraje, zástupce města Hranice a další hosty. Následně začne velká výstava a přehlídka automobilových a motocyklových veteránů v areálu lázní. Na trať 16. ročníku Helfštýnského okruhu s mezinárodní účastí vyjede přes 120 historických vozidel a motocyklů vyrobených do roku 1939.

„Hlavní pozornost jistě přitáhne vystoupení Rock and Roll Bandu Marcela Woodmana v čele s frontmanem a charismatickým showmanem," uvedla k programu vedoucí kultury lázní Dáša Čočková. Podle jejích slov má kapela za sebou stovky koncertů u nás i v zahraničí, řadu rozhlasových a televizních vystoupení. Milovníky country písniček potěší další skupina, kapela OK Country.

V sobotním programu si na své přijdou i děti malé i větší.

„Dětem nabídneme skákací hrad, jízdu na ponících a vystoupení populárního klauna Hopsalína. Zajímavou podívanou bude agility – ukázka výcviku psů, překonávání a prolézání překážek," doplnila vedoucí lázeňské kultury. V této části programu se představí členové Klubu agility při Domu dětí a mládeže Hranice. Zdravotnický personál lázní poskytne zájemcům informace o zdravém životním stylu, léčebných a relaxačních procedurách.

„Zájemci si mohou vyzkoušet populární metodu, tzv. severskou chůzi s pomocí speciálních holí – Nordic Walking přímo pod dohledem fyzioterapeutů nebo odborných zdravotníků," vysvětlila Dáša Čočková.

Program na kolonádě sanatoria Bečva zpestří řada prodejních a osvětových stánků s občerstvením a suvenýry. Jsou připraveny zajímavé soutěže pro dospělé i děti. V případě nepříznivého počasí se část programu přesune do společenských prostorů sanatoria Bečva. 

Program otevření lázeňské kolonády

9.30 – 12.30 hodin – koncert hudební skupiny RK Band a jejich hostů – Oldies a Kateřinky
10.00 hodin – skákací hrad – celodenní provoz pro děti
Jízda na ponících – do 15.00 hodin
13.00 hodin – vystoupení představitelů Lázní Teplice nad Bečvou, hejtmana Olomouckého kraje a dalších hostů
13.30 hodin – průjezd a výstava historických vozidel a motocyklů
Koncert skupiny Rock and Roll Bandu Marcela Woodmana
14.30 hodin – ukázka výcviku psů – agility
15.30 hodin – koncert OK Country z Valašského Meziříčí
Zábava pro děti s klaunem Hopsalínem
19.15 hodin – taneční zábava v sále Janáček, hraje Duo Express