„Jaromír Nohavica rozhodně nekoncertuje každý den, proto jsme velice rádi, že zahraje právě u nás. A ještě o to víc nás těší, že to budou hned dva koncerty,“ prozradila Kája Vlasáková ml. z Divadla Stará střelnice.

Zhruba hodinový koncertní program pro děti, který je pojmenován podle Nohavicova hitu Tři čuníci, je naplánován na 16 hodin. Peprnější vystoupení určené pro diváky od 15 let bude následovat od 19 hodin.

Sólový recitál jednoho z našich nejznámějších písničkářů se opírá nejen o osvědčené hity, ale i novinky z loňského alba Máma mi dala na krk klíč. Nohavicu v Hranicích doprovodí akordeonista a pianista Robert Kusmierski, na perkuse a bicí zahraje Pavel Plánka.

Vstupenky jdou do prodeje v pondělí 15. listopadu, zájemci si je budou moci zakoupit on-line přes Tiicketstream, nebo fyzicky v Restauraci Stará střelnice.

Koncerty Jaromíra Nohavici však nejsou zdaleka jedinými zajímavými položkami, které program divadla do konce roku skýtá.

„Ještě předtím nabídneme divadelní hru Válka nevěst, na kterou se diváci mohou těšit už v pátek 26. listopadu. Několik lístků nám na toto představení stále zbývá,“ láká Kája Vlasáková.

Za zmínku stojí také další divadelní představení Kaktusový květ s Lukášem Vaculíkem a Adélou Gondíkovou či Vánoční koncert s Vašo Patejdlem a Limetalem.