Další pozvánky na adventní a vánoční akce posílejte na e-mail: hranicky@denik.cz
HRANICE

■ Ples Střední průmyslové školy Hranice se koná v pátek 27. ledna ve 20 hodin v hranické Sokolovně. Předprodej lístků je na sekretariátě školy, v odpoledních hodinách.
■ Ples Gymnázia se koná v sobotu 28. ledna v 19 hodin v hranické Sokolovně. Předprodej vstupenek je na tel. 581 601 649.
■ Již 2. reprezentační ples Dětského pěveckého sboru Cantabile se chystá na pátek 3. února od 19.30 hodin v Jugo Klubu Hranice. K tanci a poslechu zahraje Martin Foltýnek. Těšit se můžete na módní přehlídku, sólové vystoupení mažoretky a bohatou tombolu. Předprodej vstupenek je v prodejně bytového textilu na Masarykově náměstí 20.
■ Stužkovací ples tří maturitních tříd SSOŠ Hranice se uskuteční v pátek 3. února v 19.30 hodin v hranické Sokolovně. Hrát bude kapela Gradace. Těšit se můžete na Matonna revival show a možná přijde i kouzelník. Předprodej vstupenek je na tel. 581 602 430.
■ Již 20. ples podnikatelů proběhne v sobotu 4. února od 20 hodin v Divadle Stará střelnice. K tanci i poslechu zahraje skupina Nautilus. V bohatém programu vystoupí orientální tanečnice Iman a Nahid, taneční skupina Limited Edition. Připravena je i bohatá tombola. Předprodej vstupenek je v restauraci Stará střelnice, v prodejně Darka na náměstí nebo na tel. čísle 606 743 447.
■ Farní ples proběhne v sobotu 11. února ve 20 hodin v Sokolovna v Hranicích. Vstupné je dobrovolné. K tanci a poslechu zahraje skupina. Faťamorgana.

BĚLOTÍN

■ Tradiční ples pořádá v pátek 10. února od 20 hodin v kulturním domě Na Kopečku Sdružení sportovních rybářů v Bělotíně. K poslechu a tanci hraje skupina Sága z Kopřivnice. Zajištěna je bohatá tombola, rybí speciality i mokrý bar. Lístky lze objednat na tel. 603 448 793.

DRAHOTUŠE

■ Klub rodičů a přátel školy ve spolupráci se ZŠ a MŠ Drahotuše pořádají v pátek 27.ledna od 20 hodin Ples školy, který se uskuteční v Zrcadlovém sále v Hranicích. K tanci hraje po celý večer skupina Kalej. Vstupné je 70 korun. Předprodej vstupenek a místenek probíhá v kanceláři ZŠ Drahotuše.

OPATOVICE

■ Sokolský ples proběhne v sobotu 28. ledna od 20 hodin v místním Lidovém domě. O hudbu se postará seskupení Mini-Max. těšit se můžete na tradiční tombolu.

JINDŘICHOV

■ Hasičský ples pořádají v sobotu 28.ledna hasiči v Jindřichově v místním sále. K tanci i poslechu zahraje skupina Sunset. Začátek je ve 20 hodin. Zajištěno je vše, co k plesu patří.

POTŠTÁT

■ Hasičský bál pořádá v pátek 27. ledna v sále zámku SDH Potštát. Začátek je ve 20 hodin K tanci hraje Grifis. V programu vystoupí mladí hasiči, tombola a občerstvení zajištěno.

JEZERNICE

■ 40. Zahrádkářský ples chystá Český zahrádkářský svaz ZO Podhoří v pátek 27. ledna od 20 hodin v sále Domu kultury a sportu v Jezernici. Hraje hudba Mini Max Hranice. Bohatá výzdoba, občerstvení a tombola. Vystoupení taneční country skupiny Pohodáři z Bludova. Svoz autobusem z Milenova a Podhoří. Srdečně zve výbor ČZS ZO Podhoří.
■ Tradiční Myslivecký ples, který pořádá Myslivecké sdružení Mezihoří Jezernice, se koná v sobotu 28. ledna v Domě kultury a sportu v Jezernici. Zahájení je ve 20 hodin. K poslechu a tanci hraje hudební skupina Profil. Připraveny jsou zvěřinové speciality z mysl. kuchyně a bohatá tombola.

SOBĚCHLEBY

■ Školní ples se uskuteční v sobotu 28. ledna od 20 hodin v Soběchlebích. K tanci a poslechu zahraje hranická kapela Pohoda.

VALŠOVICE

■ Tradiční hasičský ples proběhne v sobotu 28. ledna od 20 hodin v budově osadního výboru ve Valšovicích. K tanci a poslechu hraje RK Band.

ŠPIČKY

■ Hasičský ples se uskuteční v sobotu 28. ledna ve 20 hodin v Kulturním domě ve Špičkách. K tanci i dobré pohodě zahraje kapela Dandy Band z Přerova.

VELKÁ

■ Na 92. tradiční Hasičský ples můžete zavítat v sobotu 11. února do Sokolovny ve Velké. Začátek je ve 20 hodin. Bohatá tombola a občerstvení je zajištěno, zábava je připravena. K tanci a poslechu hraje skupina Kalej. Pořádá Sbor dobrovolných hasičů ve Velké.

SKALIČKA

■ Již 2. včelařský ples se koná v sobotu 4. února od 20 hodin v Sokolovně ve Skaličce. K tanci a poslechu zahraje skupina Rose Band z Olomouce. Na návštěvníky čeká, bohatá tombola, občerstvení a dvě kulturní vystoupení. Ples pořádají včelaři z místní základní organizace.

TEPLICE NAD BEČVOU

■ Již 7. obecní ples se uskuteční v pátek 3. února v restauraci Aragonit. Začátek je v 19 hodin. Hraje Rytmik, bohatá tombola a občerstvení zajištěno.
■ Dětský maškarní karneval proběhne v neděli 5. února od 14.30 hodin v restauraci Aragonit. O hudbu se postará Martin Foltýnek. Děti se mohou těšit na zábavné soutěže. Tombola je zajištěna.

ČERNOTÍN

■ Školkový ples proběhne v sobotu 4. února od 20 hodin v Černotíně. K tanci a poslechu hraje skupina Pohoda.