Kácení máje proběhne v sobotu 29. května od 17 hodin v areálu výletiště ve Skaličce, v případě nepříznivého počasí v tamní sokolovně. K tanci a poslechu hraje skupina Sex Tet.

V programu vystoupí děti ze Skaličky pod vedením paní Bagarové a paní Kočnarové, Poupata v rozkvětu a večer následuje show Turner Team. Chybět nebude bohaté občerstvení.

Tradiční Kácená máje pořádá také Sbor dobrovolných hasičů Malhotice v sobotu 29. května od 15 hodin v areálu zámeckého parku v Malhoticích. Bohatý program je zajištěn. Večer zakončí taneční zábava se skupinou MPM Live. (red)

Kácení máje se uskuteční v sobotu 29. května od 15 hodin i v Hluzově na výletišti U přehrady. Akci pořádá Sbor dobrovolných hasičů Hluzov. Těšit se můžete na program s kácením májky, prodej perníkových srdcí nebo kolo štěstí pro děti i dospělé.

O hudební doprovod se postará skupina HBS Hranice a DJ Jiří. Připraveno je bohaté občerstvení včetně grilovaných makrel, klobás, pecáků, piva, slivovice a dalších tekutin.

Kácení máje a Den dětí se chystá v sobotu 29. května od 15 hodin na hřišti v Polomi. Připraven je zábavný program, táborák i občerstvení­.

Tradiční lidová veselice Kácení máje se v hranickém Domově seniorů uskuteční v pátek 11. června. Od 15 hodin vystoupí v pestrém programu žáci hranické Základní umělecké školy a mažoretky Berušky z Mateřské školy Klíček.

Své taneční umění rovněž představí zaměstnanci Domova. K dobré pohodě bude během celého odpoledne vyhrávat skupina Melody Tandem. Bohaté občerstvení je samozřejmostí­.