HRANICE

  • Tradiční Velikonoční výstava je v Galerii M+M k vidění až do pátku 6. dubna. Sobotu a neděli zpříjemní návštěvníkům výstavy Pavel Chmelař hrou na vibrafon. Galerie na Jurikově ulici je otevřena od středy do neděle v době od 13 do 18 hodin.
  • Velikonoční jarmark pořádá ZŠ a MŠ Struhlovsko ve čtvrtek 29. března od 15 do 17 hodin v prostorách tělocvičny.

VŠECHOVICE

  • Velikonoční výstava ve Všechovicích proběhne v sobotu 31. března od 14 do 18 hodin a v neděli 1. dubna od 9 do 18 hodin v Kulturním domě. Pořadatelé pro všechny návštěvníky výstavy připravili širokou škálu velikonočních aranžmá, pokojových a venkovních květin, jarních dekorací a věnců, perníků, kraslic, keramiky, svíček z vosku, šperků, pletených košů a ošatek, klapotek, pomlázek a jiné dekorativní výrobky. Součástí výstavy bude i vystoupení dětí z mateřské školy, které nám v neděli ve 14 hodin zahrají pohádku. Nebude chybět ani tradiční svařák a výborné zákusky. Pořádá spolek Rozmarýn.

OPATOVICE

  • Jarní výstava panenek proběhne v sobotu 31. března v době od 16 do 19 hodin a v neděli 1. dubna od 14 do 16 hodin v Lidovém domě v Opatovicích. K vidění zde budou panenky a vše, co k nim patří: kolébky, postýlky, kuchyňky apod. K zakoupení zde budou šperky, perníky, včelí produkty, velikonoční vazby a další.

HORNÍ ÚJEZD

  • Velikonoční výstava na téma Bez včel a medu to nejde aneb Vše o včelaření se otevře v sobotu 31. března a v neděli 1. dubna v budově staré školy ve stálé expozici „Jak se žilo v Ójezdě“. Po oba dny bude zpřístupněna od 13.30 do 18.30 hodin.