Zámecký klub

Top CZ/SK revival – Zámecký klub – v pátek 27. ledna ve 20 hodin. V klubu vystoupí povedený revival slovenské kapely Horkýže slíže, složený z muzikantů ostravského regionu, a žádaný moravský revival slavných Kabátů Pepy Vojtka.

Divadlo Stará střelnice

Pestrý program nabízí v následujících týdnech hranické Divadlo Stará střelnice. Na své si přijdou i děti. Už tuto neděli 29. ledna je na programu odpolední představení pro děti. Houpací pohádku Aloise Mikulky zahraje v 15 hodin hranický divadelní soubor Štěk & spol.
Na konverzační komedii Láska na tři můžete do divadla Stará střelnice zavítat v úterý 7. února od 19 hodin. V režii Gustava Skály se představí Světlana Nálepková a Oldřich Vízner.
Další představení je na programu v sobotu 11. února od 19 hodin. Divadelní soubor Tyl Drahotuše zahraje komedii Nebe na zemi autorů Jiřího Voskovce a Jana Wericha.
Koncert bratří Ebenů se v divadle Stará střelnice chystá na středu 29. února od 19 hodin.

LÁZNĚ Teplice nad Bečvou

Taneční večer – hraje Rytmik – v sobotu 28. ledna v 19 hodin v kavárně Moravanu.
Koncert olomouckých umělců Hudební vzpomínání – v úterý 31. ledna v 19.30 hodin v sále sanatoria Bečva. V programu zazní písně z období od E. F. Buriana po 60. léta.
Taneční večer – hraje Radek – ve čtvrtek 2. února v 19.30 hodin v sále sanatoria Bečva.
Taneční večer – hraje Duo Express – v sobotu 4. ledna v 19 hodin v kavárně sanatoria Moravan.

KAM ZA SPORTEM?

Zimní fotbalové turnaje

Hranice – Na venkovní umělé trávě stadionu SK Hranice budou během nadcházejícího víkendu zahájeny fotbalové turnaje. V sobotu 28. ledna je program následující: 9.00: SK Hranice – TJ Odry (Gold), 10.50: SK Hranice A – Sigma Olomouc U19 (příprava), 12.40: Sokol Ústí – Bystřice pod Hostýnem (Gold), 14.30: Sokol Opatovice – Sokol Bělotín (Gold). V hale SOU se současně od 8 hodin koná halový turnaj pro ročník 2001 a mladší. Neděle 29. ledna: 10.00: SK mladší dorost – Valašské Meziříčí (příprava), 12.00: SK starší dorost – FKM Opatovice (Silver), 14.00: SK starší žáci U15 – Valašské Meziříčí (příprava), 15.30: SK starší žáci U14 – Valašské Meziříčí (příprava).

Muži A SK Hranice překvapivě v přípravném utkání porazili mužstvo MSFL SK Uničov 3:2 (2:2). O branky se zasloužili Kundrát, Ferenc a Pecha.

Bruslení v Přerově

Dospělí s dětmi do 8 let si mohou na přerovský zimní stadion přijít zabruslit po oba víkendové dny od 9 do 10 hodin. Pro veškerou veřejnost je zimák otevřen na hodinu v sobotu od 10.15 a v neděli od 15.45 hodin.

CO SE CHYSTÁ?

BĚLOTÍN

Den otevřených dveří a zápis do Mateřské školy Bělotín pro rok 2012 až 2013 se uskuteční v pondělí 30. a v úterý 31. ledna od 9 do 16 hodin. V čtyřtřídním moderně vybaveném a prostorném prostředí mateřinky můžete pozorovat činnosti dětí, seznámit se vším, co školka nabízí. Pedagogický sbor rád odpoví na vše, co vás zajímá.

DDM Hranice

Zábavné odpoledne pro šikovné školáky se koná v Domečku na pololetní prázdniny v pátek 3. února od 9 do 12 hodin v DDM Glalšova ulice. Každý si bude moct vytvořit panáčka Kofoláčka, šperk z fimo hmoty či dekoraci do pokoje.
Jarní příměstský tábor na Domečku se chystá v době jarních prázdnin od pondělí 13. do pátku 17. února vždy od 8 do 15.30 hodin. Pro děti jsou připraveny výtvarné i pohybové aktivity, stolní hry a soutěže.