Pohodové Vánoce

Kdy: pátek od 17 hodin
Kde:Masarykovo náměstí, Hranice
Za kolik: zdarma
Proč přijít: V pátek 6. prosince nás čekají v Hranicích Pohodové Vánoce, kdy v 17:00 hodin vystoupí zpěvačka Eliška Machačová známá jako Ella. Od 18:30 hodin pak bude pódium na Masarykově náměstí patřit hudební skupině Fojti a znít bude valašský folkrock.

Haeri

Kdy: sobota od 18 hodin
Kde: Karnola, Hranice
Za kolik: 100 korun
Proč přijít: Koncert vokálního ženského souboru Haeri se bude konat v sobotu 7. prosince od 18:00 hodin v komunitním a kulturním prostoru Karnola v Hranicích.Tento ženský soubor se zabývá gruzínskou polyfonií. Těšit se můžete na specifické, od evropských velmi odlišné, harmonie. Obvykle jde o zpěv v trojhlasu, v kostele nebo za stolem.

Vánoce na pivu

Kdy: sobota od 16 hodin
Kde: Masarykovo náměstí, Hranice
Za kolik: zdarma
Proč přijít: Výživné budou Vánoce na pivu, kterým bude patřit sobota 7. prosince. Na Masarykově náměstí v Hranicích se představí místní a regionální minipivovary. Od 16 hodin s americkým stepem stylově vystoupí stepařky z Taneční školy Sester Hlavinkových při T. J. Sokol Velká. V 17 hodin vystoupí Kabát Tribute Revival. Hudební skupina Kabát Tribute Revival vznikla v roce 2008 jako pocta skupině Kabát a dala si za cíl šířit její slávu. Velký důraz je věnován kvalitní a autentické show a vůbec celkové image skupiny. Jejich heslo zní: Co nejvěrohodněji se přiblížit originálu. Proto přijďte poslechnout si písničky Kabátu a ochutnat pivní nápoje.

Limetall: tradiční vánoční koncert

Kdy: sobota od 20 hodin
Kde: Stará střelnice, Hranice
Za kolik: od 125 do 350 korun
Proč přijít: Tradiční vánoční koncert kapely Limetall se bude konat v sobotu 7. prosince od 20 hodin v Divadle Stará střelnice v Hranicích. Těšit se můžete na premiéru nového videoklipu natočeného na společném turné se skupinou Kabát.

Vánoční jarmark na zámku

Kdy:v sobotu od 14 hodin.
Kde: Zámek Dřevohostice
Za kolik: zdarma
Proč přijít: Prodej vánočních dekorací a dárků, vystoupí děti z Mateřské školy Pramínek s vánočním pásmem tanečků, Add Gospel z Přerova

Hluková zkouška + The Inversion

Kdy: sobota od 19 hodin
Kde: V klub, Přerov
Za kolik: 100 korun
Proč přijít: Koncert pro všechny příznivce old school hard & heavy hudby

Budulínek na prázdninách

Kdy: neděle od 14 a 16 hodin
Kde: Loutkové divadlo, Přerov
Za kolik: 50 korun
Proč přijít: Přijďte s dětmi do loutkového divadla na pohádku Budulínek na prázdninách.

Adventní tvořivé dílničky s Čendou

Kdy: sobota od 14 hodin
Kde: OC Galerie, Přerov
Za kolik: 50 korun
Proč přijít: Tvořivá dílnička zaměřená na ubrouskovou techniku s vánočními motivy a Vánoční pohodička se zdobením perníčků pro děti i dospělé, pečení cukroví na ochutnávkou, punč a alko i nealko pro veřejnost