Mikulášský nářez rozžhaví Sokolovnu

Hranice – Další speciální mikulášské nadílky se příznivci rocku a metalu dočkají už tento pátek 2. prosince. V hranické Sokolovně se v 19.30 hodin rozjede dvanáctý ročník akce s názvem Mikulášský nářez. Projekt se tentokrát zaměřil na propagaci místních začínajících i zkušenějších ka­pel.

PASSION OF HATE (gothic/metal)
IRON ARMY (heavy/hard rock)
STORMY FLIGHT (metal/core)
NEW PORK (metal/crust)
GRACE (death/metal)
PSYCHO RADIO (rock/metal)

Hrátky z čertem zahrají v Rouském

Rouské – Na divadelní představení Hrátky s čertem v podání Ochotnického spolku z Polic můžete zavítat v pátek 2. prosince v 18 hodin do víceúčelového obecního domu.

Ve Špičkách budou ochutnávat

Špičky – Soutěž O Špičkový koláč a slivovici proběhne v sobotu 3. prosince od 14 hodin v Kulturním domě ve Špičkách. Letošní hlavní ingrediencí jsou po sedmi letech opět jablka. Těšit se můžete na bohaté občerstvení a kulturní program.

Do Hluzova především v pyžamu

Hluzov – Všechny příznivce dobré zábavy zve Sbor dobrovolných hasičů Hluzov na tradiční pyžamový bál, který se koná v sobotu 3. prosince od 20 hodin v místním pohostinství u pana Lapeše. K tanci a poslechu zahraje DJ Jiří. Kromě bohatého občerstvení a tomboly se můžete těšit na půlnoční kulturní vystoupení. Účast v nočním úboru je vítána, není však podmínkou.

Lázně Teplice nad Bečvou

Koncert hudební skupiny Klapeto: Vesele z Moravy do Čech – v pátek 2. prosince v 19.30 hodin v sále sanatoria Bečva.
Mikulášská taneční zábava – hraje Duo Express – v sobotu 3. prosince v 19.15 hodin v sále sanatoria Janáček.
Vánoční koncert Cimbálové muziky Bystřica – v úterý 6. prosince v 19.15 hodin v sále sanatoria Janáček.
Taneční večer – hraje Radek – ve čtvrtek 8. prosince v 19 hodin v sále sanatoria Bečva.
Koncert Stanislava Matějíčka: Veselý akordeon – v pátek 9. prosince v 19.30 hodin v sále sanatoria Bečva.

CO SE CHYSTÁ

Do Dráčku přijde Mikuláš

Hranice – Mikulášská nadílka v Dráčku proběhne v pondělí 5. prosince v 10, 15.30 a v 17 hodin. Na nadílku se můžete nahlásit v herně centra do 30. listopadu dopoledne. Dopolední Mikuláš je pro nejmenší bez čerta a odpolední s hodným čertem. Děti nestrašíme.

Naučte se být asertivní

Hranice – Seminář Asertivní techniky pořádá ve středu 7. prosince v 18 hodin Klub zdraví Hranice. Během semináře se účastníci seznámí s dvanácti technikami, které pomáhají převést nepříjemný rozhovor v konstruktivní dialog. Seminář vede Pavel Papežík a bude probíhat v jídelně domu s pečovatelskou službou na Tovačovského ulici v Hranicích.

Do Zámeckého klubu přijede Bára Zemanová

Hranice – Bára Zemanová & Band vystoupí v klubu v pátek 9. prosince ve 20 hodin. Klub tentokrát přivítá úspěšnou mladou zpěvačku, která je oblíbená a uznávaná nejen u mladšího publika. Jako host vystoupí známá skupina Neřeš, naposledy se zpěvačkou Lucií Janáskovou. Pakostra zahraje v Zámeckém klubu ve středu 14. prosince v 19 hodin – seskupení tří ostravských muzikantů Radek Pastrňák, Jiří Kostadinov „Kosťa” a Josef Pak.

V divadle na střelnici vystoupí Dušek

Hranice – Čtyři dohody – divadelní představení Jaroslava Duška – v neděli 11. prosince od 19 hodin. Výtěžek půjde na Denní centrum Archa Hranice. Předprodej je zahájen v restauraci Stará střelnice.