Ladislav Smoljak pobaví Hranice

Ladislav Smojlak a herci Divadla Járy Cimrmana se objeví v pátek 16. října v hranické sokolovně. Od 19.30 hodin zde sehrají divadelní představení s názvem Hymna – aneb Urfidlovačka s prologem "Hymny šumí po krajinách českých". Hra se odehrává na Starém městě pražském někdy před rokem 1834, kdy měla premiéru hra J. K. Tyla Fidlovačka aneb žádný hněv a žádná rvačka.

Country v zazní v Bělotíně

První ročník přehlídky trampské, folkové a country hudby s názvem Bělotínský drak se koná v sobotu 17. října v Kulturním domě v Bělotíně. Od 18 hodin postupně zahrají kapely Gem Band, Texas, Blue Stones, Gympleři a Druhá šance. Od 23 hodin pak bude následovat country bál se skupinou LH Western.

Blíží se výlov Hradeckého rybníka

Dvoudenním svátkem pro rybáře a milovníky rybích pochoutek bude tradiční výlov v Tovačově, který se koná v sobotu 17. a neděli 18. října.
VÍCE NAJDETE ZDE

Hranice: Rybáři vyloví Kuchyňku

Výlov hranického rybníka Kuchyňky se uskuteční v sobotu 17. října od 7 hodin. Těšit se při této příležitosti můžete rovněž na občerstvení, rožnění a prodej ryb.

Hubertova jízda v Radkově Lhotě

Hubertova jízda – v sobotu 17. října od 10 hodin na kolbišti v Radkově Lhotě.

Lipník zažije o víkendu chovatelskou výstavu

Chovatelská výstava drobného zvířectva, ovoce a zeleniny – v sobotu 17. a v neděli 18. října od 8 do 17 hodin v areálu SVČ Lipník v Komenského sadech. Program: vystoupí hudební skupina Karolína s lidovým vypravěčem Kvasnicou.