Zámecký klub: Staré pecky v akustické verzi

Legendy se vrací vystoupí v pátek 4. března 20 hodin v Zámeckém klubu. Nenechte si ujít večer plný akustických verzí světových rockových hitů v nezapomenutelné show známých muzikantů.

Během koncertního bloku přehrají Legendy, ve složení Petr Šiška, Roman „Izzi“ Izaiáš, Libor Pyško, Andonis Civopul, ve svém nezaměnitelném podání hity známé snad všem generacím - od Pink Floyd, Led Zeppelin, AC/DC, Queen, Deep Purple, Status Quo, Erica Claptona, Eagles, ABBY, Bon Joviho, Slade po 4 Non Blondes, Lennyho Krawitze, Green Day či Bruce Springsteena.

Jiří Schmitzer - skvělý herec a legendární písničkář Jiří Schmitzer vystoupí v Zámeckém klubu v úterý 8. března v 19 hodin. Jiří Schmitzer vydal již čtyři sólová alba, vystupoval na dvou deskách Bratří Ebenů a jeho písničky se objevily v několika hudebních výběrech.

Jablkoň a Hromosvod – koncert dvou skupin se koná v pátek 11. března od 20 hodin. Pražský folk-rockový Hromosvod vyráží na březnové turné k novému cd Zimní čas po boku jedničky českého alternativního folk-rocku, kapely Jablkoň.

Malhoticemi povedou medvěda

Tradiční Vodění medvěda pořádá v Malhoticích v sobotu 5. března místní Sbor dobrovolných hasičů 2011. Začátek je v 10 hodin. Vodění medvěda pak zakončí Končinová zábava, která odstartuje od 20 hodin v kulturním domě v Malhoticích. Hraje skupina Kalibra.

Karnevaly pro děti

Kouzelný dětský karneval se koná v neděli 6. března v 15 hodin v tělocvičně DDM na Galašově ulici V Hranicích. Pořádá Centrum pro rodinu Jitřenka. Zajištěn je program pro děti, občerstvení a tombola.

Dětský maškarní karneval se koná v neděli 6. března od 14 hodin v hranické Sokolovně. Hraje DJ Humplík.

Dětská merenda se uskuteční v sobotu 12. března od 13.30 do 19 hodin v kasárnách v Jugo klubu v Hranicích. Akci pořádá Spolek žen Rouské. Můžete se těšit na příjemné odpoledne plné tance, her a překvapení. Všechny masky dostanou odměnu. V programu vystoupí bojovníci z CEA – Centrum a orientální tanečnice Najmah. K tanci a poslechu nám bude hrát DJ Molex. Chystá se volba Miss merenda a Miss porota. Připravena je bohatá tombola a bufet plný laskomin.

Lázně Teplice: cimbál i Huňáči

Koncert Hudecké muziky Franty Kopeckého – v pátek 4. března v 19.30 hodin v sále sanatoria Bečva.

Taneční večer - hraje Duo Ella - v sobotu 5. března v 19 hodin v kavárně sanatoria Moravan.

Koncert Cimbálové muziky Bystřica - v úterý 8. března v 19.15 hodin v sále sanatoria Janáček.

Taneční večer - hraje Radek – ve čtvrtek 10. března v 19 hodin v sále sanatoria Bečva.

Koncert country skupiny Huňáči z Bystřice pod Hostýnem – v pátek 11. března v 19.30 hodin v sále sanatoria Bečva.

Grand prix v sudoku a hlavolamech

Grand prix Hranic v sudoku, logice, křížovkách a hádankách se připravuje na sobotu 5. března. Přebory se konají ve školní jídelně (červené) na třídě 1. máje.

V 10 hodin startuje Grand prix Hranice v sudoku, v 11.30 hodin jsou na programu logické úlohy, od 13 hodin se budou luštit křížovky a od 14.30 hodin proběhne souboj v hádankách.

Oslava MDŽ

Na oslavu MDŽ můžete zavítat v úterý 8 . března v 16 hodin do kongresového sálu v Hotelu Centrum. Na programu vystoupení dětí a hudba k tanci a poslechu.

Výtvarné dílny

Dílna Netradičních výtvarných technik NEVÝTE v Sigmě 1, na třídě 1. máje Hranice je otevřena pro každého, kdo někdy zatoužil vytvořit něco krásného, originálního, něco "svého".

Kurzy začínají v 17 hodin, není nutno se přihlašovat. V úterý 8. března - malování na hedvábí obrázek, ve středu 9. března - ubrousková technika (květináč, obrázek), v neděli13. března - Tvoříme s dětmi - Velikonoce - kraslice, košík z nití atd., začátek je ve14 hodin.

Nabídka MC Dráček,Purgešova ulice

Krok k zaměstnání – poradenství se uskuteční ve čtvrtek 10. března od 10do 16 hodin. Poradenství je určeno pro rodiče pečující o dítě ve věku do 15 let, zejména pak pro matky vracející se po rodičovské dovolené do zaměstnání, pro zájemcem o zaměstnání evidovaným na ÚP, ne však uchazečem o zaměstnání v evidenci ÚP. Poradenství je bezplatné. Hlídání dětí je zajištěno v místě poradenství.

Jarní burza se připravuje od pátku 18. do pátku 25. března. Burza bude probíhat v Karnole, vchod hnědými vraty. Příjem věcí je v pátek 18. března od 14 do 18 hodin a v sobotu 19. března od 9 do 12 hodin. Prodej je v pondělí 21 a v úterý 22. března po oba dny od 8.30 do 18 hodin. Vrácení neprodaných věcí proběhne ve čtvrtek 24. března od 14 do 18 hodin a v pátek 25. března od 8.30 do 12 hodin. Nevyzvednuté věci odevzdáme do charitního šatníku. Přijímáme zachovalé dětské, těhotenské oblečení, obuv, sportovní potřeby, hračky, knihy i věci pro kojence.