TEPLICE NAD BEČVOU

Zcela výjimečnou prohlídku Zbrašovských aragonitových jeskyní si můžete vychutnat v sobotu 4. června. V době od 11 do 17 hodin budou prohlídky jeskyní obohaceny o krátká hudební vystoupení souboru zobcových fléten ZUŠ Odry Oderské píšťalky pod vedením Aleny Jestřebské. Návštěvní provoz bude organizován běžným způsobem a výše vstupného se nemění.

HRANICE

Den dětí se chystá na Střelnici u Zbranků na neděli 5. června od 14 hodin. Těšit se můžete na velkou nafukovací skluzavku, na střelbu z kuše, hry, soutěže, jízdu na koních, malování na obličej i skákací hrad. K vidění budou ukázky leteckých modelů a historické zbraně.

Akce Legoprojekt – budování originálního legoměstečka – proběhne od čtvrtka 2. do soboty 4. června v hranické modlitebně Církve bratrské na třídě 1. máje, a to každé odpoledne od 15.30 do 18.30 hodin. Akce je určena pro děti od 6 do 12 let.

V neděli 5. června se od 10 hodin koná vernisážová bohoslužba a odpoledne od 14 do 16 hodin se uskuteční výstava legového městečka pro veřejnost.

Hudební akce Park žije proběhne v neděli 5. června od 14 hodin v parku Československých legií. Vystoupí Gentlemen’s Club, Mimbar a DJ Dr. Boston.

Pohádkový svět tentokrát ve znamení pirátů proběhne v sobotu 4. června od 9 do 12 hodin v městském parku. Pro děti je připraveno dopoledne plné her a soutěží.

Country večer je na programu v pátek 3. června v baru Inferno. K tanci i poslechu zahraje od 21 hodin skupina VoCoDe. Punk-rockový večer si můžete vychutnat v sobotu 4. června. Od 21 hodin se v Infernu vystřídají formace Zatrest, Vision Days a Barockers.

Zájezd na motokáry do Lipníku nad Bečvou pořádá hranický Domeček v sobotu 4. června pro děti ve věku od 10 do 15 let. Odjezd je autobusem z autobusového nádraží, sraz v 9.40 hodin u čekárny (restaurace). Na zájezd je nutné přihlásit se předem, tel. 581 601 700 nebo e-mailem ddm.malikova@hranet.cz.

LÁZNĚ Teplice nad Bečvou

Koncert country skupiny Huňáči z Bystřice pod Hostýnem – program k poslechu i tanci – v pátek 3. června v 19.30 hodin na terase nebo v sále sanatoria Bečva.

Taneční večer – hraje Rytmik. – v sobotu 4. června v 19 hodin v kavárně sanatoria Moravan.

Promenádní koncert – účinkují orchestry a soubory ZUŠ Hranice a mažoretky Princess – v neděli 5. června v 9 hodin na terase sanatoria Bečva.

Taneční večer – hraje Rytmik – v pondělí 6. června v 19 hodin v sále sanatoria Bečva.

Koncert smíšeného pěveckého sboru Harmonia – sbormistryně Barbora Šimečková – v úterý 7. června v 19.15 hodin v sále sanatoria Janáček.

Přednáška: Mgr. Jiří Libosvár: Historie lázní Teplice nad Bečvou, města Hranice a jejich okolí – ve středu 8. června v 19.15 hodin v sále sanatoria Janáček.

Taneční večer – hraje Radek a Dáša – ve čtvrtek 9. června v 19 hodin v sále sanatoria Bečva.

Koncert skupiny Klapeto: Vesele z Moravy do Čech – v pátek 10. června v 19.30 hodin v sále sanatoria Bečva.

OPATOVICE

Dětský den se koná v neděli 5. června od 14 hodin na hřišti TJ Sokol Pod Hory v Opatovicích. Přijďte se společně s dětmi projít pohádkovým lesem plným překvapení, zatočit si kolem štěstí o zajímavé ceny a zasoutěžit v různých disciplínách. Dále je na programu vystoupení Železného Zekona a malování na obličej. Občerstvení zajištěno. Za nepříznivého počasí akce přesouvá do Lidového domu.

PORUBA

*Na velký dětský den můžete zavítat v neděli 5. června od 14 hodin do areálu výletiště v Porubě u Hustopeč nad Bečvou. Pro děti jsou připraveny soutěže, 2 skákací hrady, laserová střelnice, dovádění v požární pěně, projížďky na voze taženém koňmi a kolo štěstí. Občerstvení pro všechny zajištěno. V případě nepříznivého počasí se akce uskuteční v Kulturním domě.

KAM ZA SPORTEM

V Opatovicích proběhne soutěž hasičů

Opatovice – Sbor dobrovolných hasičů Opatovice zve na 17. ročník soutěže mladých hasičů O putovní pohár SDH Opatovice. Závody se budou konat ve sportovním areálu TJ Sokol v sobotu 4. června od 9.30 hodin. Pro závodníky si organizátoři připravili hodnotné ceny a bohaté občerstvení, absolutní vítěz získá putovní pohár. (red)

Hranický deník|Propagujte i svojí stránku