Akce na Hranicku

BÝŠKOVICE

Fotbalový turnaj žen se připravuje na sobotu 3. července od 11 hodin na travnatém hřišti TJ Sokol v Býškovivích. Bohaté občerstvení je zajištěno.

DRAHOTUŠE

Odpoledne plné her Konec školního roku aneb hurá prázdniny jsou se uskuteční v sobotu 3. července na Kluzišti v Drahotuších.. Začátek akce je v 16 hodin.Ob­čerstvení je zajištěno.

HRANICE

Příznivci Jana Husa pořádají v úterý 6. července od 10 hodin v Sadech Čs. legií malou vzpomínku u příležitosti 595 let od upálení.

LETNÍ KINO HRANICE

Ženy v pokušení – v pátek 2. července od 21 hodin. Komedie České republiky, přístupná, 118 minut. Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty.

Iron Man 2 – v sobotu 3. července od 21 hodin. Akční USA, přístupný od 12 let, titulky, 125 minut. Snímek je pokračováním úspěšné komiksové adaptace režiséra Jona Favreua. Tony Stark bude tentokrát bojovat proti dvěma šíleným zločincům se svou novou asistentkou – černou vdovou.

Morganovi – ve čtvrtek 8. července od 21 hodin. Romantická komedie USA, přístupná, titulky, 103 minut. Snímek Morganovi vypráví příběh velice úspěšného manželského páru z Manhattanu.

Robin Hood – v pátek 9. července od 21 hodin. Historický USA, VB, přístupný od 12 let, titulky, 140 minut. snímek o slavném zbojníkovi v podání režisérské legendy Ridley Scota. Píše se rok 1199.

Mamas&Papas – v sobotu 10. července ve 21 hodin. ČR, přístupný od 12 let, 110 minut. Intimní velkofilm Alice Nellis. Čtyři povídky o možných odstínech moderního rodičovství. Hrají: Zuzana Bydžovská, Martha Issová, Ivan Švedov.

LETNÍ KINO PORUBA

Doktor od jezera hrochů – v pátek 2. července ve 21 hodin. Komedie ČR, přístupná, 116 minut. Komedie Zdeňka Trošky natočena podle bestselleru Miloslava Švandrlíka o hodném slušném, ale do dnešního života se nehodícím doktoru Čeňku Dobeškovi.

Alenka v říši divů – v pátek 9. července ve 21 hodin. Fantasy snímek USA, přístupný, česky, 108 minut. Neuvěřitelná dobrodružství Alenky, která se dostane do Říše divů, když se vydá za Bílým králíkem a spadne do jeho nory. (red)