HRANICE

* Prodejní výstava šperků se v prodejně NoblMebl v Sadech Čs. Legií koná v pátek 15. července od 14 do 19 hodin a v sobotu 16. července od 10 do 12 hodin.

* Zajímavé exponáty z medu, ukázka výroby svíček a ochutnávka včelích produktů čekají návštěvníky v Muzeu včelařství v Potoční ulici 818. Otevřeno je vždy ve čtvrtek od 16.30 do 17.30 hodin. V neděli 17. července se můžete od 14 do 17 hodin těšit na ukázky zpracování medu v domácnosti, živé včely v proskleném úle, ukázku výroby svíček a figurek z včelího vosku a ochutnávku medu a medoviny. Těšit se můžete na ukázku receptu kuřecí křidýlka na medu a na přednášku o léčivých včelích produktech firmy Forever Living Prodac.

OLŠOVEC

* Na diskotéku DJ Milana můžete zavítat v sobotu 15. července Na Rybníček do Olšovce. Začátek je ve 21 hodin. Pořádá místní SDH.

Lázně Teplice nad Bečvou

* Koncert country skupiny DC Vocal z Olomouce – v pátek 15. července v 19.30 hodin v sále sanatoria Bečva. Premiéra v lázních.
* Taneční večer - hraje Duo Andy – v sobotu 16. července v 19 hodin v kavárně sanatoria Moravan.
* Promenádní koncert - hraje Teens Jazzband Velké Losiny – v neděli 17. července v 9 hodin na terase sanatoria Bečva. Premiéra v lázních.
* Taneční večer - hraje Rytmik – v pondělí 18. července v 19 hodin v sále sanatoria Bečva.
* Večer s harmonikou – hraje Duo Foltýnek – v úterý 19. července v 19.15 hodin v sále sanatoria Janáček.
* Taneční večer - hraje Radek – ve čtvrtek 21. července v 19 hodin v sále sanatoria Bečva.
* Koncert hudební skupiny Klapeto: Vesele z Moravy do Čech – v pátek 22. července v 19.30 hodin v sále sanatoria Bečva.

OPATOVICE

* Na sportovní den k šedesátému výročí založení kopané zvou fotbalisté z Opatovic. Oslavy se uskuteční v sobotu 16. července v areálu hřiště Pod Hory. Návštěvníci se mohou těšit na odpoledne plné sportovních a kulturních zážitků. Program začíná slavnostním zahájením ve dvě hodiny odpoledne a bude pokračovat fotbalovými zápasy. Na trávník nastoupí nejprve ženy proti starým pánům. Od půl čtvrté budou dorostenci z Opatovic bojovat proti Hranicím, od půl šesté se s Hranicemi utkají opatovičtí muži. Třicetikorunové vstupné na akci bude slosovatelné a po celou dobu trvání akce budou na kluzišti za hřištěm probíhat soutěže pro děti. Celý den zakončí koncert kapely Neřeš, který bude spojen s diskotékou

NEJDEK

* Již 11. ročník fotbalového turnaje Memoriál Karla Kotrly pořádá Sbor dobrovolných hasičů Nejdek v sobotu 16. července od 9 hodin. Turnaj v minikopané se odehraje na místním hřišti. (red)