PŘEROV
Nejbližším koupalištěm pro Přerovany je samozřejmě přerovský bazén, na který můžete zavítat od 10 hodin dopoledne až do 20 hodin do večera. Vstoupit do bazénu je možné buď z vnitřního areálu nebo z ulice Brabansko. Vstupné na celý den pak činí 86 korun za dospělého, 22 korun za děti od 3 do 6 let a 65 korun za děti od šesti do patnácti let a pro důchodce.

HRANICE
Pro obyvatele Hranic a okolí je možná varianta plovárny Hranice, která je otevřená celé prázdniny od 9 do 20 hodin, které nabídne i aktivity mimo koupání, třeba beach volejbalové hřiště. Pro dospělé vyjde celodenní vstupné na 80 korun, pro děti do 6 let na 20 korun a děti od 6 do 18 let a senioři nad pětašedesát let si zaplatí 65 korun.

PENČICE
Koupaliště v Penčicích mohou zájemci navštívit každý den od 9.30 do 19 hodin. V případě špatného počasí se otevírací doba může samozřejmě změnit, jako u všech venkovních koupališť. Celodenní vstup pak činí 54 korun za dospělého a 44 korun za dítě od šesti let a pro seniory.

KOJETÍN
Kojetínští se mohou zajít okoupat ve všední dny od 10 do 19 hodin a o víkendech už od 9 hodiny ranní. Dospělí zaplatí za celodenní vstupné 70 korun (od 16 hodin 50 korun), senioři 30 a studenti a děti 50 korun.

LIPNÍK NAD BEČVOU
Lipnické koupaliště má také rozdělenou otvírací dobu dle dnů a to stejně jako v Kojetíně. V pracovní dny tedy od 10 -19 hodin a o víkendu od 9 – 19 hodin. Za celodenní vstupné pak dospělí zaplatí 60 korun a děti do patnácti let 30 korun na den.

ČECHY
V Čechách na Přerovsku je otevřeno každý den od 10 do 20 hodin. Cenu celodenního vstupného si určili na 50 korun pro dospělé, důchodce a studenty a 30 korun za děti od šesti do patnácti let, včetně seniorů i držitelů ZTP průkazu. Také nabízí sezónní vstupenky pro 1 osobu za 650 korun a pro dítě za 450 korun.

Přírodní koupaliště
VÝKLEKY
Oblíbené přírodní koupaliště v zatopeném lomu, které každé léto láká mnoho lidí kvůli chladné vodě. Trénují zde i potápěči.

JADRAN
Přírodní koupaliště v Oseku nad Bečvou nabízí skvělé koupání, ale i bohaté občerstvení i posezení ve stínu. Dostanete se k němu navíc i po cyklostezce, která vede hned vedle.