Intepreti se do soutěže mohli hlásit do konce dubna. Po uzavření přihlášek poté porota vybrala tři nejslibnější hudební naděje mezi nimiž nechybí ani hranický zástupce.

„Je to pro nás velká příležitost, jak se zviditelnit a posunout dál. A samozřejmě taky možnost získat finanční prostředky k naší reklamě a hlavně k natočení dvou dalších písniček,“ prozradil kytarista kapely Hra'n'ice Albert Jeřábek.

„Samozřejmě je lákavá i možnost zahrát si s O5 a Radeček,“ doplnil mladý hudebník.

Zdroj: Youtube

Právě koncert s populární šumperskou kapelou na festivalu Džemfest je jednou z výher, jež vítěz soutěže získá. Dále je to možnost nahrávání v profi studiu, nasazení singlu do rotací rádia či rozsáhlá promo kampaň.

Zdroj: Youtube

Hlasovat pro svého favorita mohou fanoušci na stránkách Rádia Haná.

„Všem, kteří pro nás hlasovali a budou hlasovat moc děkujeme. Je to pro nás velká podpora a přiblížení k šanci vyhrát,“ cenní si podpory Albert Jeřábek.

Hra'n'ice momentálně hrají ve složení Ben Slimáček, Albert Jeřábek, Tim Slimáček, Vladan Grmolec a Lucie Vymětalíková. V nedávné době vypustila kapela do světa první studiové nahrávky, které jsou k poslechu na youtube či na facebookových stránkách skupiny. 

autor: David Král